Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] BMW E36
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
viper007
Se vinde masina sotiei .

KM. 282.500
ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, antifurt, proiectoare ceata, geamuri colorate

Fabricatie 10/1994 prima inmatriculare 1995 . Inmatriculata in Romania in 2008 Stare buna de functionare , cauciucuri de vara195/65/15, iarna 205/60/15 + 2 jante acelasi model ca in poze.
Consumabile scimbate acum 5000km .
2 chei ,Alarma cu pager ,Interior recaro ,Motor M42 ,1.8 IS 140CP , (cateva piese de rezerva).
Proprietar , ITP 06/2012 , asigurare valabila.
Masina a fost revopsita integral in vara deoarece se exfoliase lacul de pe aripi capota si haion.(cei care au mai avut masini rosii cu o oarecare vechime stiu despre problema.).


Mici defecte :

- Senzor ABS stanga fata defect.

- Scaun sofer deteriorat la aripioara din stanga.

Contact : 0741.111.559.
Pret 2200EUR FIX. (nu sunati inutil pentru negocieri ) .

Motivul vanzarii , achizitionarea unei masini pt o familie mai mare in viitorul apropiat smile.gif


Masina a primit filtru de benzina ,huse scaune recaro rosu cu negru (revin cu poze mai pe seara si rola de la AC care huruia noi si schimbul de antigel pentru sezonul rece .
viper007
Se poate inchide . Multumesc .
viper007
UP! 2000EUR
cristi_eftimie
schimburi????
viper007
Din pacate nu smile.gif, am o masinuta care ma astepta sa o cumpar ,sotia a ramas gravida si masina momentan sta in parcare ........o mai iau eu la plimbare odata la 2 zile smile.gif.



Poze noi . Masinuta a primit , rola de aer conditionat .....filtru benzina ...pivoti exteriori noi si schimbul de antigel pentru sezonul rece .( Plus o pereche de huse recaro )
viper007
UP ! Usor Negociabil
viper007
UP! 1800 Usor Negociabil ....doar zilele acestea... (motiv - am gasit o masina pe plac si nu as vrea sa o pierd ) biggrin.gif
viper007
Sus cu matza smile.gif
viper007
VANDUT ! se poate inchide ....multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.