Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese SH Twingo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CrisTwingo
Salut,
Pentru cei interesati o sa expun o lista cu piese pe care le scot la vanzare la niste preturi zic eu avantajoase pentru ambele parti. Recunosc ca sunt printre ele si piese care poate nu merita utilizate dar asta este decizia voastra. Unele sunt foarte bune sau chiar noi, neutilizate deoarece le-am cumparat gresit.
Nu stiu foarte bine cum e cu BURSA aici si scuze daca incalc vreo regula.
Mentionez ca toate sunt pt. Twingo 99, motor 1.200 D7F702, 8 valve.

- Rulmenti spate (sh) cu sigurante (sh) si piulite (noi); unul uruia foarte putin;
- Cap bara directie (lulea) st.+dr. (sh); dr. e varza, st. nu trebuia schimbata (ziceau mecanicii) dar daca tot intentionam sa-i fac unghiul ....
- Bieleta directia DR. (nou nouta); Are si saiba si siguranta aferente- asa vin. Producator DELPHI;
- Ferodouri st. + dr. (sh) in stare buna spre foarte buna originale;
- Amortizoare fata st + dr (sh); Dreapta e cam praf stanga mai merge;
- Tampoane amortizoare fata si rulmentii aferenti;
- Ax volan (mitraliera varianta fara servo); (sh bun);
- Presuri interior plastic tare (sh);
- Set 4 bujii cu 2 electrozi (sh);
- Carcasa filtru aer + filtru + tampoane + curele elestice prindere (toate sh, bineinteles filtrul trebuie schimbat);
- Maner verde scaun (sh);
- Pompa apa (sh); Mai merge 20.000 in Germania si 10.000 in Romania;
- Rola distributie (sh); Mai merge idem;
- Curea distributie (sh); Mai merge idem;
- Curea alternator (sh); Mai merge idem;

Preturile sunte negociabile.
Caut si schimburi, ex: am nevoie brat stergator spate cu tasnitoare incorporata; eleron; etc.
Va stau la dispozitie cu poze.
Multumesc si drumuri usoare sa aveti.
mih@i_777
Ai cumva o janta de tabla pe 13?
CrisTwingo
Imi pare rau dar nu am jante. Gasesti pe la ceilalti colegi de pe forum sau la dezmembrari sau la Orastie e un baiat care dezmembreaza numai Twingo.
mih@i_777
Merci, stiu de baiatul din Orastie, dar are pretui mari pt piese din dezmembrari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.