Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] statie cb BYTREX pro m4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
serban24
dupa cum spune anuntul vand o statie bytrex pro m4 cumparata de 2 zile de noua, motivul vanzarii ..pe care nu l am luat in calcul la cumpararea statiei este ca nu i gasesc locul in masina si imi voi cumpara o statie 1din pe care sa o pot monta in bord. statia este standard de 4w am antena pe masina cu care ii vom face proba fara nici o problema.pt mai multe informatii aveti google care va ofera toate informatiile necesare eu nu stiu mare lucru despre ea fiind prima oara cand folosesc statie
predarea se face personal in bucuresti.
pret 220ron
tel 0727782212

le: statia se vinde fara antena.'multumesc
serban24
statia este ca noua a fost facuta proba si cam atat, vine in cutie insotita de tot ce a avut la pachet.
serban24
se poate vinde si cu antena wilson little wil la pretul de 330 ron cumparata odata cu statia, cu factura.
serban24
ambele vin insotite de cutii, facturi, prospecte. cumparate pe 28.11.2011 noi
serban24
statia si antena au plecat la iasi!
se poate inchide
multumesc
serban24
up de data asta DOAR PT BUCURESTI! nu se mai trimite in tara
210ron (doar statia) cu proba si acte
Tamango
Antena o dai cumva separat ? Cu cat ?
serban24
doar statia tamango..
serban24
valabil pt bucuresti
serban24
210
serban24
up
serban24
sus
serban24
200
serban24
up
serban24
sus
serban24
sus

22 Nov 2011, 20:45:
170 Ron pt vreo 2 sapt cat am nevoie de bani. se face proba, statia vine la cutie cu tot ce trebuie.
serban24
Sus
Marius1966
pune si tu o poza cu ea
iuliusss
pai are, la postul nr. 4
serban24
mersi @iuliusss poza de la nr 4 e reala si este vorba numai de statie fara antena!!!
Marius1966
pe ce distanta bate?
serban24
habar n am, cat bate orice statie de 4w, nu am facut teste cu ea sa vad pe ce distanta bate, oricum depinde f mult si de antena pe care o folosesti..

<span class='edit'>3 Dec 2011, 18:58:</span>
se poate inchide
statia s a vandut multumesc pt gazduire
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.