Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius1978
Lada 1500, 83.000 km, Pret 2000 lei
Tel 0726/891762
cfr
poze ?
marius1978
Maine vor fi postate si pozele. Masina e din 1979, tinuta in garaj, are ITP pana in august 2012.
Marius1966
poze
marius1978
si pozele
BoR
Am copilarit si am invatat sa conduc pe o astfel de masina si am amintiri placute legate de ea. Sunt masini ff bune! Iar acesta este un exemplar foarte bine intretinut. Felicitari celui care a ingrijit-o de-a lungul timpului!
Spor la vanzare!
cornete
unde se poate vedea masina?
classicfan
Foarte faina, bafta la vanzare!
mri
ce an este masina? sunt toate actele in regula? se poate elibera certificatul fiscal?
marius1978
Masina se afla in com. I.L.Caragiale intre Targoviste si Ploiesti, se poate elibera certificat fiscal oricand.
mri
ai pm
Marius1966
pune si tu niste poze cu interiorul sa vedem si noi mai bine
marius1978
gata
Marius1966
ofer 1300
tpv
sunt intersat de masina, ai mesaj privat verifica PM-ul.
marius1978
Anunt valabil.Pretul este de 2.000lei negociabil. Cine este interesat ma poate suna la nr. 0726 891 762 - Marius.
sharker
cat consuma?
sutica
Din cate stiu eu o lada consuma intre 6-8 % depinde de talpa ! Dar se poate pune o instalatie gpl si atunci faci economie mare , instalatia gpl , costa in jur de 700 lei noua ! Deci asta e o masina buna de folosit si ieftin de intretinut ! Piese se gasesc ! Deci e o masina ieftina si buna ! Bafta la vanzare ! Daca as avea bani , as loauo pe loc !
sharker
sutica ,n-are cum doar atat ,o dacie consuma atat {daca este bine reglata si este echipata cu un Carfil},ori Lada are carburator dublu corp si din cate vad este si 1500...eram curios cam ce consum o avea...oricum arata bine...
marius1978
De consumul unei masini se poate discuta mult... pt ca depinde de foarte multi factori: stilul de mers al soferului, timpul de afara la cat de aglomerat este drumul, consumul de oras, REGLAJUL CARB., etc. Oricum lada consuma mai mult decat dacia 1300 cu 1-1,5% oricat de bine ar fi reglata. Eu am mai avut o lada, era reglata perfect si la consum si tragea, imi consuma in medie(oras si afara) 8%. daca e reglata bine nu trebuie sa sara de 9%. Am vb cu f.multi oameni care au avut lada 1500 si cam toti imi spuneau intre 8-9%. Mai eru unii de bateau campii cu 6% dar....

14 Nov 2011, 16:59:
Anunt valabil. Ofer ca bonus si ceva piese rezerva.
sharker
Arata bine masina,bafta la vanzare!
#Dino
Imi poti da pe PM o lista a tuturor problemelor pe care le are?!
marius1978
Anunt valabil.
marius1978
Anunt valabil. Ultimul pret este de 1.600 lei. Cine este interesat ma poate suna. Dau si piesele ca bonus.
P-A-C-O
superba masina; sa speram ca ajunge pe maini bune blush.gif

up si de mine pentru babuta wink.gif
marius1978
S-a vandut, se poate inchide. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.