Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
[attachmentid=1627762138] [attachmentid=1627762139] [attachmentid=1627762140] [attachmentid=1627762141] [attachmentid=1627762142] Vand 1 anvelopa Bridgestone B 390 (195/65/R15) a echipat roata de rezerva a masinii mele (dot 2006 - nu a fost folosita nici macar o data, este impecabila) si 1 anvelopa Michelin Energy, dot 2005 (am cumparat o roata cu janta de tabla si nu am ce face cu ea) in stare buna, mai are destul pana la indicatorul de uzura.
Pretul este 270 de lei usor discutabil pentru ambele sau 180 Bridgestone, respectiv 90 de lei Michelin.
0760282757 Cristi
Valabil doar pentru Bucuresti.
speedman
Valabil!
speedman
250 de lei nediscutabil.
speedman
Valabil
speedman
Valabil. Se vand si separat...
speedman
Valabil
speedman
Accept si schimburi cu cd mp3, boxe auto ovale (pt spate), ceas suplimentar boost, anvelope 205/50/R16, gps.......
speedman
Valabil
speedman
Valabil
speedman
Valabil
speedman
valabil
speedman
valabil
speedman
valabil
speedman
Valabil
speedman
[attachmentid=1627771611] Am si 4 capace de Logan in stare buna...nu stiu cum se numesc
speedman
Valabil.
Anvelopele au fost trimise la Iasi pe 13 decembrie, dar persoana nu le a ridicat pana acum (la curier a spus ca le ia de la sediu).
Daca este cineva din IASI interesat, sa ma contacteze... (costul transportului este 52,9 lei iar anvelopele sunt 230 de lei
speedman
Valabil...anvelopele sunt in Iasi pana pe 28.12.2011 la sediul curierului
Pretul este discutabil
speedman
valabil in continuare
Capacele de logan se vand cu 50 de lei. Oferta valabila doar in Bucuresti.
speedman
Valabil.
Cele 2 anvelope 200 de lei - una este noua (de fapt a fost rezerva dar nu a fost pusa deloc pe masina) iar cea de a doua anvelopa se afla intr o stare foarte buna.
Nu avem moldoveni pe aici, interesati de doua anvelope foarte bune?
speedman
Valabil. Negociabil.
speedman
Inca la vanzare..tb sa ajunga din deplasare.... se adauga si un capac motor 1.6 16v impecabil 180 de lei nediscutabil valabil pt Bucuresti.
silviustel
Ma intereseaza pe mine capacele de Logan daca le mai ai. Da-mi un PM te rog.Merci.
speedman
Anvelopele sunt inca disponibile...
Capacele de asemenea.
speedman
Capacele s au dat. Anvelopele disponibile, discutabil.
speedman
Valabil - anvelopele 200 de lei usor discutabil
speedman
200 de lei anvelopele - 1 in stare impecabila - nu a fost pusa deloc pe masina, iar a doua este in stare foarte buna...
Accept si diverse schimburi... gps, boxe auto, ceasuri suplimentare (indicator turbo si presiune ulei)
speedman
Valabil
speedman
Valabil
speedman
Bridgestone ul s-a dat azi... Este disponibila anvelopa Michelin in stare foarte buna 70 de lei.
speedman
65 de lei anvelopa in stare foarte buna...
Diac
In Bucuresti sau in Iasi. Daca e in Bucuresti o iau eu.
speedman
In Bucuresti...ok.
Ai p.m.
speedman
S-a dat si anvelopa Michelin. Se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.