Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Vand Clio 2009 AUTOMAT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alex102
Pret: 8,300 EUR (Brut)
Fabricatie: 2009
Rulaj: 18,400 km
Transmisie: automata
Putere: 110 CP (81 kW)
Cilindree: 1598 cm³
Combustibil: benzina
Culoare: rosu
Numari de usi: 4/5
Tara de origine: Romania
Tara inmatricularii: Romania

ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, computer bord, pilot automat, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare

Garantie inca 1 an Renault Romania
Cumparata din Romania
Carte de service la zi
4 anvelope de iarna Michelin Alpin

0726.230.228
alex102
E dragut si rosu... si e ca nou! icon_mrgreen.gif
alex102
Lucrurile nu se misca foarte bine... dry.gif
dadoshel
cred ca motivul e urmatorul: nu toata lumea e atat de curajoasa incat sa cumpere un renault cu cutie automata smile.gif
alex102
Poate ai dreptate, dar nici nu prea sunt multe variante in clasa asta. Oricum, saptamana viitoare o duc la buyback si aia e. Pretul oricum este asemanator cu ce cer eu aici. icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

PS: Pitt-bull multumesc pentru PM, aparent nu sunt destul de "membru" ca sa iti pot raspunde. blink.gif
alex102
Mergem la targ?!? biggrin.gif
shepard
Salut!
Iti ofer eu Meganul meu la schimb.
alex102
Multumesc pentru oferta, dar mi-am cumparat deja alta masina. Daca pana in decembrie, cand vine cealalta, nu gasesc cumparator, o duc la buyback la Reno rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
alex102
Nu prea misca nimic. E prea scumpa? wink.gif blink.gif huh.gif
kum
Pe Autovit ai pus anuntul? Acolo se uita 99% din cei care isi cauta o masina. Pe aici pe forum e mai greu.
alex102
L-am pus, da. Au vazut 2 masina, le-a placut, dar n-au mai sunat. Unul dintre ei ma intreba de ce e motorul asa mare... wacko.gif

Cred ca ma duc sa o las in targ weekendul asta. Si luni o duc la Reno. wink.gif
alex102
7.800! Trebuie sa plece, pe 15 decembrie vine masina noua, Citroen DS3 wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.