Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Twingo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
azaghorth
An de fabricatie/An inmatriculare in Ro:2002/2007
Capacitate cilindrica/Putere:1149cmc/43kW
Rulaj:130.000km (99.000km in Germania)
Dotari:ABS+SRP,4xAirbag,Geamuri electrice,faruri reglate electric,Acoperis de panza rabatabil,RC original cu comenzi sub volan +6 difuzoare
Service:baterie noua Varta (dec 2010),kit ambreiaj nou Sachs (dec 2009),discuri de frana+placute de frana Bosch+cablu frana de mana noi (sept 2009),filtre+ulei motor+becuri Osram Nightbreaker (sept 2010).Revizie 100.000km facuta la Proton Auto Cluj (distributia schimbata+pompa de apa+bujii+lichid frana si racire (feb 2008).
Cauciucuri de iarna Nexen,ITP pana in 2013.
Am facturi pentru toate piesele schimbate.
Pret:2300 Euro negociabil.

Cine e interesat,rog PM.
bubu782001
Fratele meu o vinzi? Arata f bine, ce marfa arata tapiseria, foarte exclusivista - nu am mai vazut pe Twingo asa tapiserie.

azaghorth
Salutare Bubu,
da,o vand...merci de compliment,m-am folosit 4 ani de ea si nu am ce sa-i reprosez,dar asta e...vreau o masina mai de familie.
smile.gif
adytym
foarte frumoasa , bafta la vanzare
azaghorth
Merci,sa fie...smile.gif
Axe
Nici eu n-am mai vazut asemenea "tapiserie", poate pentru ca asta este o tapiterie !!!
Frumoasa jucaria, daca te intereseaza ceva mai mare, vezi la vanzarea mea, astept PM, bafta smile.gif
bubu782001
Axe citeste aici http://dex.infoportal.rtv.net/~cuvant-tapiserie.html
Cuvantul provine din franceza "Tapisserie".

Si Tapiterie este corect...insa tu nu stiai de Tapiserie. wink.gif
azaghorth
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.