Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ydaniel Remat Service
DaciaClub - Forum Dacia > Oldtimers > Oldtimers > Restaurari
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
ydaniel
Pana acuma am fost cu ea la 4 filmari:
-Cel Ales
-Sunt o Baba comunista
-7 de inima rosie
-Doua lozuri(apare in 2016,unde masina va fi eroul principal,va aparea in film cam 20-25min).
sobolan
sincer,am mai spus-o si pe alte topicuri si o mai spun : e cea mai frumoasa dacie vazuta de mine vreodata ! ohmy.gif
cmres80
Am vazut astazi Aro 10-ele si pentru cateva momente mi-am imaginat ca sunt la o reprezentanta ARO si urmeaza sa fac un test drive cu un "nou" model. Masina nu este perfecta(mai sunt maruntisuri de pus la punct) dar are acel aer de masina noua. Mi-au placut : exteriorul, compartimentul motor, sunetul motorului in habitaclu si feeling-ul oferit de timoneria de la cutia de viteze(este ca la o masina noua).
Felicitari pentru rezultatele obtinute si multam fain lui ydaniel pentru prezentarea acestei lucrari de nota 10+
ydaniel
Dacia 10 inainte de iernare wub.gif
sobolan
aro 10 ,sau e diferenta ? motorul e tot de dacie din ce stiu eu dar cutia difera....e faina,ma voi aveti p-acolo o colectie de masini destepte rau,sincer....ia mai pune poze ceva,mai clatesc si eu ochiu smile.gif
ydaniel
Dacia 10 este denumirea pt export,in principal in America Latina.
ydaniel
Buna seara si La multi ani tuturor!
Mai adaug cateva poze cu zecarul!
sobolan
foarte frumos,restaurata in stil mare smile.gif
Ov
foarte foarte misto!
cmres80
Pozele surprind foarte bine ideea de "masina noua". Felicitari!
BoR
Superb Aro-ul!
La multi ani! bday.gif
harby ;))
La multi ani, cu intarziere! unsure.gif smile.gif
ydaniel
Multumesc pt urari si sa ne vedem cu totii la Intalnirea Nationala Dacia Clasic!
maho
Ar fi fost misto si-un filmulet prin padure; dar oricum era clar ca rusoaica pleaca cu mai multe avantaje din start. Daca mai punem si tabla la socoteala...
Parca-i mai cinstita comparatia Lada vs Aro.
sorin1983
eu n-am pus link-ul sa fac aro de rusine smile.gif am pus ca apar multe date acolo... dimensiuni, dotari, echipari etc smile.gif
maho
Pai nu s-a facut de rusine, din contra. Dar "Dusterul" nu prea avea cum sa se apropie de Niva; nu stiu (cred ca stie Daniel) daca dotarile din versiunea de la ei erau asemanatoare (sau peste) ce a fost la noi.
ydaniel
Niva cabrio au fost cateva bucati.
Strict dpmdv Aro 10 1,6 e mai bun in teren ca Niva 1,7i.
Le-am condus pe amandoua(masini standard)-cu aceleasi anvelope.
ydaniel
Plimbare dupa Intalnirea Dacia Clasic 2016.

8 May 2016, 15:50:
La anu' sper sa avem 30gr !!!

9 May 2016, 09:58:
De dimineata!

9 May 2016, 13:32:
rolleyes.gif
razvan32
frumos.
cmres80
Reusita masina, decor frumos, felicitari! Numarul de inmatriculare nu este pe placul meu dar cred ca se poate trece cu vederea smile.gif.
ydaniel
Retromobil Fest 2016!

<span class='edit'>29 Jul 2016, 20:27:</span>
wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.