Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 1 Ph2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PetruDez
Vand Renault Laguna 1 Ph2 1999 . Versiunea Concorde . 1.6 16v 107 CP,Jante din aliaj originale R15, Geamuri electrice , oglinzi electrice , computer de bord cu avertizare vocala , clima, 4x AIRBAG ,ABS,carlig de remorcare cu priza,inchidere centralizata,distributie schimbata acum 9.000 de kilometri deci ca noua, 177.000 km !

Pret 3700 Euro negociabil. Masina arata si functioneaza impecabil !


Am uitat ce era important numarul de telefon :

0751 959 319 sau 0724 068 619


user posted image


O sa revin cu mai multe poze ! cine e interesat poate sa imi dea PM si ii trimit poze pe mail ! Acum chiar nu am altele !

Update cu poze :

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

9 Nov 2011, 11:21:
Sus ! Pret negociabil. Fara schimburi fara combinatii . Rog seriozitate !
PetruDez
Sus ! Valabil. Chiar nimeni nimeni ? Masina fost intretinuta in reprezentanta Renault. am garantie pe distributie de la Renault !
PetruDez
Up ! 3500 negociabil. Euro 3 ! Impozit mic RCA mic.
PetruDez
Sus ! Pretul e foarte bun. ofer garantie pe distributie pompa de apa factura tot ! Totul sa schimbat in service Renault cu garantie ! Adik distributia schimbul de ulei placute de frana !

15 Nov 2011, 09:22:
Sus cu frumusetea !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.