Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante 15'' echipate cu anvelope vara Nokian
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cliones
Vand 4 jante alu originale renault echipate cu nokian de vara cu profil V86 185/55/15 ... gradul de uzura este 6 din 8(maxim) aceste cifre sunt stantate pe centrul anvelopei pt a sti exact gradul de uzura. Rotile sunt echilibrate si in stare foarte buna! pret set 200euro sau 600ron jantele si 300ron anvelopele tel: 0721898591
[attachmentid=1627763069]
[attachmentid=1627763070]
mihaypmihay
Salut,

ce dimensiune au jantele ?
cliomeg
Ma intereseaza jentile.De unde esti?Ma poti contacta pe tel 0729008595.
cliones
@mihay sunt pe 15'' ... scrie si in topic

10 Nov 2011, 12:48:
@cliomeg sunt din timisoara ... am in cercat sa setez sa apara la profil orasul dar se pare ca nu functiomeaza... sau nu stiu eu cum
marius.tt
care e ultim pret doar la jante?
hellcat
@initiatorul topicului: Esti sigur 100% ca ala-i modelul de jante ce le vinzi?

Te intreb pt ca ai mai avut un topic in care le vindeai, ai atasat aceeasi poza de mai sus (generica), ca apoi sa atasezi o alta poza (chipurile cu o roata din cele scoase la vanzare) in care se observa alt model...
cliones
hellcat ... departe de mine gandul de a vinde altceva din ceea ce am ... sunt foarte sigur de ceea ce vand... intradevar am mai avut un topic cu acest anunt dar neavand timp sa intru pe site, acel anunt a ajuns in arhiva. Si da, sunt doua poze... intruna este prezentat profilul anvelopelor iar in cea de-a doua modelul jantelor... sper ca m-am facut inteles si am eliminat un semn de intrebare. multumesc!

@marius tt ... 600ron




11 Nov 2011, 12:51:
pret nou la anvelope 280 ron!
hellcat
QUOTE(cliones @ 10 Nov 2011, 20:04)
hellcat ... departe de mine gandul de a vinde altceva din ceea ce am ...
*


Nu asta am vrut sa se inteleaga din postul meu.

In topicul care s-a dus in Arhiva deoarece conform regulamentului a fost inactiv timp de 15 zile, ai pus in primul post exact aceleasi poze care sunt si in primul post de aici, iar apoi dupa ce ti-am scris ca sunt interesat de jante si as dori sa vad niste poze reale cu ce vinzi ai atasat aceasta poza:
[attachmentid=1627763375]

Se observa cu usurinta ca-s modele diferite, iar ca parere personala cred ca ambele sunt poze luat de pe net.
cliones
asa este .. este o mica diferenta pe care nu am sesizat-o .. acum am obs ca este o diferenta la profilul spitelor ... mersi pt sesizare
cautand pe net poze cu jantele mele am crezut ca am gasit ce trebuie. poza postata de tine este facuta de mine cu telefonul.. doar ca sunt poze dinntr-un anunt postat de mine cu masina la vanzare.

cliones
jantele s-au vandut ... au ramas anvelopele nokian! am uitat sa precizez ca au bordura de protectie a jantelor pret 280ron



14 Nov 2011, 13:02:
pret nou 270 ron!

15 Nov 2011, 12:23:
pret nou 260 ron! primul venit, primul servit!
marius80_eugen
ce DOT au ?
cliones
sunt fabricate in 2007 dar cumparate de mine in 2009 luna iunie noi noute cu abtibilde de la pro motor timisoara! au fost pe clio meu care il pun la vanzare zilele astea ... tocmai am achizitionat un vw bora

15 Nov 2011, 17:45:
QUOTE(marius80_eugen @ 15 Nov 2011, 12:52)
ce DOT au ?
*



DOT YL5E
fiul
Niste poze(reale) sa vedem pe ce dam banii...Sunt interesat , dar trebuie sa le vad pe toate 4
cliones
ok... am sa fac cateva poze ... dar probabil maine dimineata.

15 Nov 2011, 22:21:
imi pare rau ca nu am reusit sa le fac o baie pt a arata mai bine.. oricum cei de la vulcanizare au avut grija ca gumele sa arate mai murdare decat atunci cand am ajuns la ei... precizez ca nu am avut nici o pana si sunt in stare buna

sau acept si schimburi cu 195/65/15 de iarna

[attachmentid=1627764492]
[attachmentid=1627764493]
[attachmentid=1627764494]
[attachmentid=1627764495]
cliones
pret final 250 ron.. 4 bucati
cliones
anvelopele se retrag de la vanzare... multumesc de gaduire, anuntul nu mai este valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.