Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
donlucyan
Vand Dacia Supernova
An fabricatie;2003
km;126310
ITP valabil pana in aprilie 2012
al doilea proprietar.

vand dacia supernova 2003 fara gram de rugina ,schimbat recent ,tobe toate,motoras pas cu pas,pompa benzina,senzor turatie,filtru aer,pivot dreapta,arcuri spate,este de culoare galben,nu a fost taxi pot dovedi cu acte,interiorul este ca nou masina de nefumator,data cu polish si ceara de 1 saptamana arata impecabil la tablarie,nu bate nu troncane absolut nimik cine este interesat poate sa o testeze pe drum nasol cu viteza mare si sa vedeti ca nu are absolut nici o bataie,nu ploua in interior se si observa daca e mocheta murdara sau uda ,hayonul nu bate sau nu scartaie delok cheder solenta cine este interesat sa sune la nr de telefon 0764449875,sau ad de mess fortuning_Adrian ms.

PRET-1700euro. sau schimb cu daewoo depinde ce oferte aveti.
imbunatatiri aduse.plafoniera solenza,antifonata total interior exterior ,oale ,usi toate 4,folie aluband lipite pe aripile spate,am lipit pe portierele masini burete de parchet pnu ,geamuri electrice,prelungiri bari fata spate,cauciucuri noi 175/70r13, toba finala borla etc.
BoR
Erai foarte incantat de ea, cum de te-ai hotarat sa o vinzi?
Mult succes la vanzare, masina arata foarte bine si sunt convins ca merge la fel de bine!
donlucyan
da eram foarte incantat de ia si inca sunt,dar a aparut un golf 5 si ma gandeam sa o vand dar asta nu este batut in cuie, doar daca primesc pe ia pretul cerut in rest nu va pleca de la mine ,poate ma razgandesc nush sa vad.

ms BoR
ionutzoo
Arata bine masina.Pretul este mai mult decat corect,avand in vedere imbunatatirile si reparatiile de mecanica si tinichigerie.Asa am zis si eu,ca n-o vand in veci,dar incet,incet trebuie sa evoluam la capitolul siguranta si comfort.Spor la vanzare!Un UP de la mine!
donlucyan
up
donlucyan
up nimeni interesat de o masina buna
1650 smile.gif euro
donlucyan
up sau schimb
donlucyan
up pretul revine la 1700 euro o masina foarte buna
nu ma grabesc sa o vand cine e interesat sa ma contacteze smile.gif

exclus samsarilor
spielbergl
Pretul este foarte corect. Masina este superba. Imbunatatirile facute de tine sunt discrete si utile! Nota 10. Eu inca sustin (pe baza celor vazute pe net si in tirguri) ca masina mai buna si inscrisa la banii astia nu gasesti!
Bafta la vanzare!
donlucyan
poze noi

o masina impecabila si te gandesti ca are 120000km si arata de 100 de ori mai bine ca una la 30000km .

sau schimb cu dacia solenza +/- dif .
donlucyan
up pret negociabil.
alex_DNK
parca era vorba ca nu mai lasi sub 1700. faci ce faci si te sucesti. te incanta tare golful?


up pentru o masina foarte buna si ingrijita. bafta la vanzare!
donlucyan
alex_DNK-dap ma cam sucesc e foarte bun un golf 5 nai ce sai reprosezi
donlucyan
valabil smile.gif
donlucyan
up pret negociabil
donlucyan
pret nou 60 mil doar azi smile.gif
donlucyan
1650 euro o masina foarte buna si intretinuta nimeni interesat?
donlucyan
up
razvan32
poze cu motorul? cum merge motorul?
distributia cand ai schimbat-o?
donlucyan
poze cu motorul i voi face cand o sa am timp,distributia e schimbata la 120000km +uleiul filtre ,motorul merge perfect nu papa gram de ulei absolut nimik merge ca si cum ar avea 10.000km esti interesat s-au ai intrebat doar asa?
masina nu mai este la vanzare de pe 6 decembrie pt ca am avut niste oferte de la 55-67 mil,dar poate fac o exceptie .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.