Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], jante aliaj 15" NOI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cridaia
vand jante aliaj NOI, nemontate niciodata pe masina. Sunt Made in Germany, 6j / 5x114 / 15H2 / ET29. Din ce am inteles se potrivesc pe Alfa Romeo, Mazda, Nissan......
pretul de vanzare este 150eur sau 650lei. trimit si in tara cu curierat rapid suportat de catre cumparator.
cei interesati sunt rugati sa lase PM sau sa sune la 0720571711 sau sa trimita mail la cridaia@yahoo.com
cridaia
......si am inteles ca merg si pe Dacia Duster
cridaia
sus !
argon
De unde ai dedus ca sunt made in Germany?
cridaia
daca te uiti la poza 4 constati cu stupoare ca scrie "Engineered by Germany" smile.gif
argon
Ma refeream la unde sunt facute, nu 'proiectate'.
cridaia
tot in Germania.....tot acolo cumparate si aduse in Romania, in cutii, ambalate frumos. smile.gif
cridaia
up !
cridaia
up !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
SAVAGE
Ce diametru are gaura centrala?
cridaia
din pacate nu o pot masura, pentru ca cea interioara este mai mica si nu pot introduce sublerul, insa am facut cateva poze si maine le voi atasa...cert este ca sunt KBA 45794, poate gasesti mai multe informatii dupa acest cod de fabricatie.
am incercat si cu ruleta si imi iasa aproximativ 65mm...stiu ca nu e cea mai corecta, dar e ceva informativ....voi atasa si pozele curand.
si pozele promise....
cridaia
sus !
SAVAGE
poti introduce o scobitoare sau ceva semanator, o rupi exact la dimensiunea data si obtii un rezultat.
cridaia
mai mult de atat nu am reusit.....
cridaia
sus !
cridaia
negociabil !
cridaia
sus !
cridaia
valabil !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
cridaia
sus !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.