Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] BEC XENON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan.stavar
Salut,

Dupa cum spune titlul am cumparat din dezmembrari un bec xenon de la instalatia originala xenon laguna si din pacate nu stiam ca la mine, modelul 2005 am faruri cu lupa si e alt bec. Difera becurile intre cele cu lupa si cele fara respectiv D2S si D2R (primul e cu lupa al doilea fara)

In concluzie acum am cumparat 2 becuri originale Philips pentru mine (am dat 260 ron pe ele) si vand becul original fara lupa D2R osram...pret......70 ron....cred ca e un pret onorabil
angel-boy
D2s si D2r e vorba de un mic sant care poti sa il faci cu o pila in socket plastic bec , asa procedeaza cei mai multi . free up ,
bogdan.stavar
nu stiu daca e doar asta diferenta ele difera un pic...din cate am vazut unul are o panglica pe el....nu sunt sigur de asta ...
angel-boy
cel cu pelicula aia pe el . este pentru farurile fara lupa . sa nu bata si in sus . bate jumate de far .

succes la vanzare.
bogdan.stavar
up
bogdan.stavar
up
nicu.teo
Salut .. mai ai becul ala ?
bogdan.stavar
da e valabil si mai am unele leduri de vanzare daca iei ledurile si becul le dau pe toate la 130 ron smile.gif

deci becul il dau cu 20 ron

http://www.reno.ro/index.php?act=ST&f=5&t=...=0#entry3240699
nicu.teo
Iti ofer 50 ron pe bec + trasport.
bogdan.stavar
ok lasa adresa unde vrei sa ti-l trimit. presupun ca vrei prin posta....
bogdan.stavar
de vanzare
bogdan.stavar
pret bec 50 ron original osram
bogdan.stavar
La Multi Ani! valabil
bogdan.stavar
up
bogdan.stavar
up
bogdan.stavar
de vanzare!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.