Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese renault clio 1..1,2 benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kaiusandrei
Dezmembrez Renault Clio 1 ...1,2 benzina ..masina se vinde si intreaga..stare neinmatriculata ....id mess caius_andrei@yahoo.com ...tel 0745790540
alexandru_bot
De unde esti?
Ceva poze cu masina?
kaiusandrei
Sal .. sunt din Sibiu...o sa pun si ceva poze in decursul zilei de azi ... ce te-ar interesa?

14 Nov 2011, 13:59:
UP
anecula_08
este 1.2 simplu sau 1.2 16V?
kaiusandrei
poze .. ..... Este 1,2 simplu 40 kw ...ieri a venit cineva dupa fuzeta si dupa ce am dat-o jos omu mi-a oferit 1 pachet de tigari ...dupa ce am discutat deja pretul...binenteles ca a plecat omu fara fuzeta..nu ii inteleg pe oamenii astia

<span class='edit'>15 Nov 2011, 10:07:</span>
UP
sergiutm
Buna Caius! As dori sa stiu daca imi poti face rost de un cablu ptr marsarier, cel care merge de la clama de pe schimbator (cea care se ridica ptr a baga in marsarier) si intra in cutie (presupun). Este facut din mai multe fire si la capat are un "T" de metal cu care se ancoreaza de clama respectiva. Mi s-a rupt chiar astazi in centrul orasului si nu mai pot baga masina in marsarier. Renault Clio 1 Campus hatchback de 1.2 benzinar, an 1997, 40 KW, exact ca al tau.
kaiusandrei
UP
kaiusandrei
up ....
kaiusandrei
UP .....
aur
polita portbagaj?
kaiusandrei
ESTE POLITA PORTBAGAJ .... pretul este 50 lei usor neg
aur
50Ron cu axe postale incluse este ok?
kaiusandrei
ai nr meu sus ... suna-ma si ne intelegem..in principiu este ok...

23 Nov 2011, 14:16:
UP .....

24 Nov 2011, 12:48:
Aur ...lasa un pm cu adresa de mail s un nr de tel si iti trim o poza cu polita sa o vezi si daca o vrei atunci o trimit....polita nu este gaurita...si nu pot da pm...ai si nr meu sus daca iti e mai usor da un sms sau call


kaiusandrei
up ....
kaiusandrei
up ... .. .. .
sergiutm
Il recomand pe Caius cu toata placerea. Am vb cu el la telefon, si a doua zi a si pus piesa la posta. Pretul a fost foarte bun. biggrin.gif
O zi buna!
kaiusandrei
up....
kaiusandrei
Up.....
kaiusandrei
up.....
kaiusandrei
Up....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.