Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Auto 400E
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alinnsr
Cum reiese din titlu m-ar interesa o masina ieftina.
Nu am preferinte de marca, toate ofertele vor fi luate in calcul.
Nu ma intereseaza an, km, dotari, doar actele sa fie in regula.
Cum spuneam dispun doar de 400E.
Contact ionitaalin@yahoo.com sau 0720054400/0762286414
alinnsr
up

18 Nov 2011, 17:44:
@mitica300, in momentul de fata doar atat pot oferi, insa iau in calcul oferta dvs. Am raspuns in topic deoarece nu pot raspunde pe privat, multumesc
alinnsr
up

20 Nov 2011, 09:19:
@total, din pacate nu pot a mesaje pe privat si raspund in topic,
daca imi poti da mai multe detalii privind auto, eventual niste poze ar fi cel mai bine.
multumesc
C@talin
pai cauta un tico smile.gif
sorin1983
jumatate smile.gif
cfr
Slabe sanse . Masina la 400 E ? Eu am dat pe bicicleta 450 Euro , nu cine stie ce !
La 400 E sunt doar "kamikadze" sau Tichete Remat cu 4 roti biggrin.gif
Sfatul meu: abonament la transport sau o bicicleta. Ori mai economiseste !
alinnsr
da, adevarul este ca nu prea gasesc nimic, as fi vrut un cotet vechi, sa incep sa-l restaurez incet incet, dar mai astept un pic, mai strang ceva, si iau un r5.
multumesc oricum de oferte
3n3rgy
vezi pe net,ca gasesti,daca nu te deranjeaza sa faci un drum stg,dr smile.gif ....eu am gasit mazda in 500 e neg....partea proasta este ca masina era in tm..si eu cautam ceva asemanator...bafta rolleyes.gif
igl1
vezi aici pe bursa e cineva care vinde un polo
bafta
speedman
ce mai lasa el, mai pui si tu ceva....
http://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-mas...spero-699e.html
alinnsr
multumesc pentru interes, insa m-am decis sa mai astept si sa mai strang ceva, cum am scris si intr-un post anterior, daca incurca topicul rog un moderator sa il inchida, multumesc
razvan1978
"Renault 5 1989 1.100 cmc, 33 kw, proprietar, ITP 2013, RCA, PRET 2700 lei.
Scurta descriere: masina ingrijita, fiabila, circul aproape zilnic cu ea prin oras, consum mic.
Relatii pe adresa razvanm1924@yahoo.com sau tel 0724777558."

mozzart
Anuntul tau este atat de vag si general incat merita sa fie inchis de la inceput. Am mai vazut astfel de cazuri pe alte forumuri care aveau target...batjocura.
Daca vroiai cu adevarat , dadeai cautare pe site-uri specializate in vanzari si era imposibil sa nu gasesti.
Eu asa am procedat. Nu crezi ca-i mai onest ?!
Prin anuntul tau nu faci altceva decat sa-i ademenesti pe amarati !!!
Stii tu ,...bucatica de zahar !

p.s. probabil ca aveai si nevoie de ..minute !
anghelcatalin1992@yahoo.com
QUOTE(alinnsr @ 17 Nov 2011, 09:19)
Cum reiese din titlu m-ar interesa o masina ieftina.
Nu am preferinte de marca, toate ofertele vor fi luate in calcul.
Nu ma intereseaza an, km, dotari, doar actele sa fie in regula.
Cum spuneam dispun doar de 400E.
Contact ionitaalin@yahoo.com sau 0720054400/0762286414
*


daca vrei dacie vezi ca era una rosie de vanzare la bursa
http://www.daciaclub.ro/-VAND-t225510.html
alinnsr
QUOTE(mozzart @ 27 Nov 2011, 15:06)
Anuntul tau este atat de vag si general incat merita sa fie inchis de la inceput. Am mai vazut astfel de cazuri pe alte forumuri care aveau target...batjocura.
Daca vroiai cu adevarat , dadeai cautare pe site-uri specializate in vanzari si era imposibil sa nu gasesti.
Eu asa am procedat. Nu crezi ca-i mai onest ?!
Prin anuntul tau nu faci altceva decat sa-i ademenesti pe amarati !!!
Stii tu ,...bucatica de zahar !

p.s. probabil ca aveai si nevoie de ..minute !
*




Te rog frumos sa te abtii de la comentarii inutile, in primul rand este offtopic.
In al 2-lea rand, fiecare cumpara sau vinde cum crede de cuviinta.
In momentul in care m-am decis sa caut un autoturism(am o alta masina de firma, un megane motorina) nu am vrut sa iau un cazan de la un samsar, asa cum spui tu, cu siturile specializate in vanzari auto. Vreau sa achizitionez o masina de care cineva nu mai are nevoie(nu se mai foloseste de ea, plateste impozit degeaba, etc).
Crede-ma ca sunt si oameni care prefera ca masina lor(considerata harb sau rabla, cum vrei tu sa-i spui) sa fie folosita in continuare decat sa fie casata.
De foarte multe ori cand am sunat la terti m-am trezit cu un raspuns de genul "Da mancatias, masina e impecabila, merge tot la ea, e full fara piele". Acesta este motivul pentru care am apelat la forumuri.
O seara buna.

p.s. din pacate am abonament atat la vodafone cat si la cosmote wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.