Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Honda FMX 650 – 2005 Noiembrie.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
steph
Km: Aproximativ 24800. Posibil sa fie reali. Eu am cumparat-o in octombrie 2010 Dupa ce a stat aproape in an in showroom la Bardak Motors. Avea 14000km si anvelopele originale cu DOT 2005.

A avut garantie un an. Daca apareau probleme erau deja rezolvate. Tehnic impecabila. Vizual zic eu la fel. Se vede in poze. Ce I se poate reprosa estetic: o infundatura pe rezervor pe partea dreapta. Asa am luat-o si nu am remediat pentru ca nu este zgariat sau vizibil si am considerat ca nu merita. Probabil cineva la o cazatura si-a prins genunchiul acolo.

• Anvelope si camere montate in primavara Michelin Pilot Power DOT noiembrie 2010.
• Revizii facute la fiecare 3000 de km. Ultima la 23000. S-a schimbat lichidul de frana, uleiul si filtrele.
• Tobe Leo Vince x3 cu db killer + tobele originale
• CASCO valabil pana in aprilie 2012
• Alarma cu pager, senzor de inclinare si senzor de soc. 2 chei, 2 telecomenzi.
• Furtune frana metalice
• Baterie si releu de incarcare schimbate acum o luna.
• Rack de bagaje custom facut la Dynamite Brothers.
• Alte mici maruntisuri (Capete de ghidon Lightech, sonda temperatura ulei, oglinzi Vicma, cablu ambreiaj schimbat preventiv, rulmenti jug schimbati preventiv)

Nu era in plan sa o vand dar a aparut un “frate mai mare” asa ca schimburile sunt excluse. Nu necesita absolut nici o investitie. Eventual pot sa ii fac un schimb de ulei si filtru in momentul vanzarii ca sa excludem orice suspiciune.

Pret: 2800 Euro negociabil. De preferat cu motocicleta in fata.
Tel: 0723.623.347
steph
Vanduta!

Se poate inchde,
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.