Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan Prestige 1.6 16V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tuneam
[VAND] Dacia Logan Prestige, inmatriculata in noiembrie 2006, singurul utilizator.

1.6 16V, 105 cp, ABS, airbag sofer si pasager, volan si schimbator din piele, cotiera, jante de aluminiu, protectii aripi, aparatori noroi, folie omologata(pusa in vara asta e motive de protectie solara), huse.
In plus se vinde si cu un set de roti de iarna putin rulate cu jante de tabla cu tot.

Consumabile schimbate pe masina:
- capete de bara la 80000 km.
- amortizoare la 90000 km, mai mergeau, dar erau la limita pe tester. Cele noi sunt marca SACHS.
- discuri de frana la 85000 km, si cele vechi mai mergeau mult, dar am prins o oferta la Ferodo si le-am schimbat. Le mai am si pe cele vechi daca are cineva nevoie de ele.

Cu exceptia celor descrise de mine si pe forum ca si probleme, au fost minore, schimbat termostat si contactor rotativ.

Masina merge foarte bine, a fost intretinuta, consumabile de calitate.

Pret 4400 euro.

tel 0723360757

PS. O sa pun poze zilele urmatoare. O vand pentru ca imi iau una noua, un pic mai mare.

19 Nov 2011, 12:58:
Inca o observatie, masina mai are casco pana in septembrie 2011. Deci, pentru cine e interesat, ai fi o economie de cam 200 euro.
george_scala_2004
QUOTE(tuneam @ 18 Nov 2011, 16:59)
...
Inca o observatie, masina mai are casco pana in septembrie 2011. Deci, pentru cine e interesat, ai fi o economie de cam 200 euro.
*



blink.gif sigur 2011 ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.