Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] (dezmembrez) Renault Clio Symbol 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
raileanu91
Dezmembrez Renault Clio Symbol 2008, 30000 km reali, gri saphire, preturi foarte avantajoase. Telefon 0737219261
Tyby_G
Salutare, cablul plus maneta pentru deschidere capota, sticla de la oglinda stanga si mocheta portbagaj ce vine peste roata de rezerva mai sunt? Pret?
hellcat
raileanu, ce-ar fi sa scrii si tu ce vinzi, ce-a mai ramas din masina, niste poze reale sa vada si aia interesati daca mai au ceva de cumparat...repede trantiti un nr de tel si apoi asteptati sa curga banii...
cristianxxl
Eu as fi interesat de proiectorul stanga, daca se potriveste la un clio bicorp din 2004.
raileanu91
Imi pare rau ca am omis, dupa masina lipsesc aripa stanga, usa dreapta, far stanga, carenaj roata stanga, atat, in rest toata masina este completa.

Urmeaza si poze.

@TyBy G - Nu iti pot da decat capota completa, daca te intereseaza putem vorbi de un pret, la fel si pentru oglinda stanga, mocheta portbagaj mai este, costa 50 de lei.
@cristianxxl - Nu dau proiectorul, dau doar bara completa.
ionutz_87
diesel sau benzina?
raileanu91
motorizarea masinii este 1.4 benzina .
ionutz_87
pret pt furtun admisie aer?
c_fdd
am si eu nevoie de grilele bara fata,proiectoare si lampa de iluminat torpedou.
pret?
raileanu91
@ionutz_69 - dau motorul cu totul, nu il descompun
@c_fdd - daca vrei bara fata completa, inclusiv grile si proiectoare la 300 lei, cat despre lampa iluminare torpedou 50 lei.

21 Nov 2011, 22:24:
@saftonel - aripa dreapta fata este 130 roni, nu stiu din ce motiv nu pot raspunde la mesaje private, mai mi-a cerut cineva butonul de avarii, este 50 de lei.
vladut88
pompa servo directie?
raileanu91
pompa de servo ti-o pot da la 200 roni.
mick65
Alternator?Un pret,multumesc.
anecula_08
Scaunele fata sunt cu Airbag?
aurelyan
QUOTE(raileanu91 @ 21 Nov 2011, 22:23)
nu stiu din ce motiv nu pot raspunde la mesaje private
*



Nu ai un numar minim de postari, cred ca ar trebui vreo 25.

ON De unde esti ?
raileanu91
@solenzaxjg - vasul are si senzor, ti-l pot da cu 60 de lei.
@mick05 - alernatorul ti-l pot da la 200 lei.
@anecula_08 - scaunele sunt cele cu airbag
@aurelyan - sunt din ploiesti
anecula_08
la ce pret?
raileanu91
daca vrei te rog sa astepti pana maine, sa ma conving suta la suta ca sunt cu airbag, ca am dat un telefon, si nu mai sunt atat de sigur, am sa iti zic si pretul tot maine, daca mai esti interesat.
anecula_08
ok, daca se poate si o poza ar fi perfect.
raileanu91
se rezolva, fara nici o problema.

Set airbaguri - 450 lei setul, sau 250 lei bucata.

Pompa servo completa - 200 lei.

Alternator, merge si la Logan/Megane - 200lei.
Hypo RS
Ti-am trimis un PM si nu mi-ai raspuns. Sa inteleg ca nu mai ai reperul mentionat ?

Cu multumiri,
saftonel
pret aripa dreapta?
raileanu91
@Hypo RS - nu pot din pacate trimite mesaje private, nu am un numar suficient de posturi. Butonul de avarii costa 40 lei.
@saftonel - aripa dreapta este 120 lei, daca esti interesat astept telefonul tau.

@Cat despre vasul de stropgel, momentan nu am poze cu el.
c_fdd
da-mi te rog un pm cu nr tau sa te sun sa vorbim.Mersi!
raileanu91
am scris deja de 2 ori ca nu pot trimite pm. numarul meu de telefon este 0737219261
Hypo RS
Da, pretul mi se pare ok. Ramane de vazut daca e la fel ca la bicorpul meu. De aceea ceream o poza...
Contraaripa dreapta o mai ai ?
raileanu91
Uite, am luat o poza dupa autovit, doar ca sa iti faci o idee despre buton. Prin contraaripa te referi la carenaj (aparatoarea de noroi) sau fierul propriu-zis (armatura de sub aripa) ?
Hypo RS
Mda, butonul nu e acealsi...off.. sad.gif
Ma refer la plasticul acela care se prinde pe bara, aripa..etc
Sper ca ala sa se potriveasca smile.gif
raileanu91
plasticul respectiv ti-l pot oferi la 50 de lei. daca esti interesat astept mp cu datele tale, sa ti-l pun la curier (nume complet, adresa completa, nr telefon).
aurelyan
Capacele de la roti le mai ai, in ce stare sunt, pret? M-ar interesa si doua anvelope de vara...
raileanu91
din pacate nu mai am nici capacele de la roti, nici anvelope.
kp_177
comanda de radio de pe coloana de directie la ce pret o dai? cu tot cu mufa.
Multumesc
raileanu91
50 lei, cu tot cu mufa. daca esti interesat astept telefonul tau.
oanadenisa
o poza cu panoul de climatizare ,ma intereseaza doar capacul unde sunt inscriptionate modurile de functionare
lalucri
Far dreapta? In ce stare e? Pret? Il poti trimite prin curier sau posta?
raileanu91
@oanadenisa - masina nu are climatizare, ci aer conditionat.
@lalucri - farul dreapta este in stare foarte buna, ca nou (il pot pune la curier), astept telefonul tau daca esti interesat.
oanadenisa
pune o poza sa iti explic ce vreau
lalucri
cat costa farul dreapta? Eventual si parbrizul, daca-l mai ai...
raileanu91
Farul dreapta costa 150 lei, si este in stare impecabila.
COSMIN-uau
salut zimi si mie pretul la ce am incercuit eu
Yan78
Mai aveti pompa de servo?
raileanu91
Pretul la ceea ce ai incercuit tu este 50 de ron.
Pompa de servo este, 250 lei.
karaoche
salutare,
m-ar interesa si pe mine daca mai ai toba finala si tamponul de la toba finala.
si la ce pret.
multumesc anticipat.
cristyano2
salut..ma intereseaza si pe mine ceasurile de bord, la ce pret sunt? si as vrea sa stiu ce modificari ar trebui sa ii mai fac pentru a le putea monta pe solenza...multumesc si astept un raspuns...
Casper87
proiectoarele la ce pret?
meceveu
mai ai ce e incercuit?vreau cu tot cu butoane,daca sint cu impuls,daca nu ,fara butoane.
raileanu91
Ceasurile de bord nu mai sunt, nici proiectoarele. Toba finala plus tampon 150 lei, si meceveu, ce ai incercuit tu costa 50 lei.
dj_ionutz
ai set yale(yale contact buson benzina porbagaj cele doua chei) pt clio symbol?
COSMIN-uau
salut imi dai si mufele la ce am incercuit eu si butonul din stanga tot pt geam
meceveu
ti-am trimis pm,nu sint sigur ca am reusit,astept un semn daca l-ai primit sau nu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.