Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] faruri/stopuri de la diverse modele
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Rafi
- faruri de opel astra G stare buna originale HELLA uk.(setul) 250 ron negociabil

-far dreapta Peugeot 207 mici semne de uzura in rest in stare perfecta. pret 250 Ron negociabil

-faruri Impreza 2008 sunt in stare FOARTE buna. PRET 100e setul, nu le dau separat.

-far SH stanga corolla 2006 stare foarte buna absolut intreg. pret 150 Ron

-stop stanga Megane fara placa de circuite, unde sa insurubeaza becurile, sticla este in perfecta stare. 70 Ron

-stop dreapta Skoda Fabia usor crapat abia se vede. Pret 50ron

-stop stanga I30 are o "floare" in sticla exact in zona marsarierului..in rest este in perfecta stare. Pret 150Ron negociabil

farurile sunt SH preturile sunt negociabile in limita bunului simt doar la fata locului.

Rafi
valabil... cheers.gif
Rafi
valabil..smile.gif
Rafi
valabil smile.gif astept oferte...
Rafi
valabil
Rafi
astept oferte...schimb cu far stanga de Nubira II sau cu anvelope 195 55 15... rolleyes.gif
Rafi
VALABIL preturi negociabile
Rafi
valabil
Rafi
valabil smile.gif
Rafi
valabil
Rafi
valabil smile.gif
Rafi
valabil
TM80MAT
Nu recomand acest USER .Userul:Rafi , OM NESERIOS , MINCINOS . Pe langa faptul ca mai mintit , am continuat sa te sun , sa vad ce se intampla , macar o explicatie sa imi dai . Nici nu te-ai obosit sa raspunzi . OM NESERIOS !

Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .
Rafi
prietene nu te-am mintit cu nimic si nu am sa mint pe nimeni pt ca nu imi castig existenta din asta clar, pur si simplu nu mi-a convenit cum a decurs "afacerea" cu tine si am simtit nevoia sa nu iti mai raspund la telefon, ti-am dat un mail sa te intreb de ce mi-ai dat firma ca adresa de livrare sau ce mi-ai dat tu acolo nu ai raspuns am considerat ca trebuie sa ma retrag PA si PA ca la revedere nu merge... ti-am zis ca la telefon sunt greu de gasit din cauza programului de la serviciu...nu vad care este problema te-am fraierit cu ceva ti-am vorbit urat la telefon NU atunci ce vrei de la mine ai vazut ca nu raspund trebuia sa incetezi sa suni.

QUOTE
Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .

care poveste ? nu e cam scurta toata chestia .. vand niste faruri ma suni imi spui ca vrei sa iti trimit pachetul...observi ca nu prea vreau sa trimit tocmai unde esti tu..si continui sa insisti.....care e povestea ?
PS observi ca nu arunc cu rahat cum ai facut tu si ca am spus tot ce aveam de spus aici pe forum sa vada toata lumea ca nu mint si nu ascund nimic.ca idee te rog sa incetezi sa arunci cu rahat ca nu are rost, era ft simplu sa dai un PM si o lamuream daca chiar asa frustrat esti ca nu ti-am mai raspuns. peacefingers.gif

aceste discutii se pot sterge, las la aprecierea unui moderator...si repet nu am nimic de ascuns.
Rafi
- faruri de opel astra G stare buna originale HELLA uk.(setul) 250 ron negociabil

-far dreapta Peugeot 207 mici semne de uzura in rest in stare perfecta. pret 250 Ron negociabil

-faruri Impreza 2008 sunt in stare FOARTE buna. PRET 100e setul, nu le dau separat.

-far SH stanga corolla 2006 stare foarte buna absolut intreg. pret 150 Ron

-stop dreapta Skoda Fabia usor crapat abia se vede. Pret 50ron

-stop stanga I30 are o "floare" in sticla exact in zona marsarierului..in rest este in perfecta stare. Pret 150Ron negociabil

farurile sunt SH preturile sunt negociabile in limita bunului simt doar la fata locului.

Valabil

Rafi
QUOTE(Rafi @ 11 Mar 2012, 19:12)
- faruri de opel astra G stare buna originale HELLA uk.(setul) 250 ron negociabil

-far dreapta Peugeot 207 mici semne de uzura in rest in stare perfecta. pret 250 Ron negociabil

-faruri Impreza 2008 sunt in stare FOARTE buna. PRET 100e setul, nu le dau separat.

-far SH stanga corolla 2006 stare foarte buna absolut intreg. pret 150 Ron

-stop dreapta Skoda Fabia usor crapat abia se vede. Pret 50ron

-stop stanga I30 are o "floare" in sticla exact in zona marsarierului..in rest este in perfecta stare. Pret 150Ron negociabil

farurile sunt SH, preturile sunt negociabile in limita bunului simt doar la fata locului.

*


Valabil smile.gif accept si schimburi cu far stanga pentru Nubira II
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil !!
Rafi
mai am decat ce este in lista urmatoare:

- faruri de opel astra G stare buna originale HELLA uk.(setul) 250 ron negociabil

-far dreapta Peugeot 207 mici semne de uzura in rest in stare perfecta. pret 250 Ron negociabil

-far SH stanga corolla 2006 stare foarte buna absolut intreg. pret 150 Ron

-stop dreapta Skoda Fabia usor crapat abia se vede. Pret 50ron

-stop stanga I30 are o "floare" in sticla exact in zona marsarierului..in rest este in perfecta stare. Pret 150Ron negociabil

farurile sunt SH preturile sunt negociabile in limita bunului simt doar la fata locului.
Rafi
- faruri de opel astra G stare buna originale HELLA uk.(setul) 250 ron negociabil

-far dreapta Peugeot 207 mici semne de uzura in rest in stare perfecta. pret 250 Ron negociabil

-far SH stanga corolla 2006 stare foarte buna absolut intreg. pret 150 Ron

-stop stanga I30 are o "floare" in sticla exact in zona marsarierului..in rest este in perfecta stare. Pret 150Ron negociabil

farurile sunt SH preturile sunt negociabile in limita bunului simt doar la fata locului.

se mai adauga un far stanga de Renault Megane II 80 ron usor negociabil.
Rafi
valabil
Rafi
valabil
Rafi
farul de Renault sa vandut smile.gif restu valabile.
Rafi
valabil
Rafi
valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil !!
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil !!
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
Rafi
Valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.