Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante Wolfrace Hybrid
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Rafi
Vand jante Wolfrace Hybrid 15' 4x100 4x108 ET35 6.5J una este atinsa pe buza dar nu foarte rau,nu sunt descentrate sunt echilibrate anul trecut in aprilie, au fost cumparate de noi.
2 se prezinta in stare ft buna,ca si vopsea ma refer iar 2 sunt cam exfoliate din pacate dar nu rau cel mai bine se vede la fata locului.
PRET 1000 RON au valve ascunse + anvelope 195 55 15(2 TOYO 2 GOODYEAR) care mai merg o vara. PRET negociabil doar la fata locului.
Rafi
valabil... cheers.gif
Rafi
valabil schimb cu Wolfrace ultra lite ,plus dif din partea mea.
Rafi
800 ron pana la data de 13 ian.
Rafi
1 zi 124.gif
Rafi
valabila promotia rolleyes.gif
Rafi
Valabil
Cristi1980
fara cauciucuri cat vrei pe ele?
Rafi
valabil
Rafi
valabil.. smile.gif
Rafi
valabil...
Rafi
valabil smile.gif
Rafi
valabil
mihaimgm
Fara cauciucuri care este pretul?
Rafi
cu fara tot 800 ron
nnicu_88
salut. sunt din constanta. zi-mi daca te-ar interesa si ceva schimburi plus o diferenta. un nokia 5800 xpress music si 500 ron ofer. vreau sa stiu daca are sens sa vin pana la bucuresti. stima
mihaimgm
Se pot vedea maine? Am drum la Bucuresti
Rafi
da dar dupa 4 sad.gif din pacate
mihaimgm
Intre 17.30 si 19.30 sunt in Bucuresti pe traseul A1,Cora Lujerului, Unirea, Mall Vitan
98YMV
rezervate de je
Rafi
QUOTE(98YMV @ 1 Mar 2012, 02:26)
rezervate de je
*


si rezervate au fost sa le stapanesti sanatos sofer5.gif arata intr-un mare fel pe masina si o sa arate si mai bine dupa ce o cobori.
TM80MAT
Nu recomand acest USER .Userul:Rafi , OM NESERIOS , MINCINOS . Pe langa faptul ca mai mintit , am continuat sa te sun , sa vad ce se intampla , macar o explicatie sa imi dai . Nici nu te-ai obosit sa raspunzi . OM NESERIOS !

Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .

NU RECOMAND SUB NICI O FORMA .
TheSting
QUOTE(TM80MAT @ 5 Mar 2012, 21:21)
Nu recomand acest USER .Userul:Rafi , OM NESERIOS , MINCINOS . Pe langa faptul ca mai mintit , am continuat sa te sun , sa vad ce se intampla , macar o explicatie sa imi dai . Nici nu te-ai obosit sa raspunzi . OM NESERIOS !

Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .

NU RECOMAND SUB  NICI O FORMA .
*




Ar fi frumos sa-ne spui si noua ce a facut pt a nu pati la fel.
Rafi
prietene nu te-am mintit cu nimic si nu am sa mint pe nimeni pt ca nu imi castig existenta din asta clar, pur si simplu nu mi-a convenit cum a decurs "afacerea" cu tine si am simtit nevoia sa nu iti mai raspund la telefon, ti-am dat un mail sa te intreb de ce mi-ai dat firma ca adresa de livrare sau ce mi-ai dat tu acolo nu ai raspuns am considerat ca trebuie sa ma retrag PA si PA ca la revedere nu merge... ti-am zis ca la telefon sunt greu de gasit din cauza programului de la serviciu...nu vad care este problema te-am fraierit cu ceva ti-am vorbit urat la telefon NU atunci ce vrei de la mine ai vazut ca nu raspund trebuia sa incetezi sa suni.

QUOTE
Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .

care poveste ? nu e cam scurta toata chestia .. vand niste faruri ma suni imi spui ca vrei sa iti trimit pachetul...observi ca nu prea vreau sa trimit tocmai unde esti tu..si continui sa insisti.....care e povestea ?
PS observi ca nu arunc cu rahat cum ai facut tu si ca am spus tot ce aveam de spus aici pe forum sa vada toata lumea ca nu mint si nu ascund nimic.ca idee te rog sa incetezi sa arunci cu rahat ca nu are rost, era ft simplu sa dai un PM si o lamuream daca chiar asa frustrat esti ca nu ti-am mai raspuns. peacefingers.gif

aceste discutii se pot sterge, las la aprecierea unui moderator...si repet nu am nimic de ascuns.
TM80MAT
Prietene ??? Asa suntem noi ? Te-am sunat sa iti zic ca vreau stopu , ai cerut adresa : ti-am dat tot ce ai cerut . Ti-am si zis . Nu te deplasa tu . Daca te dor picioarele sa pui un colet , asta e . Ti-am si zis : Sun eu la un curier si vine la tine acasa si il dai curierului / sau unde esti tu . Si transportul integral suportat de mine . LOGIC . Si tu ai insistat ca suni tu . Ca rezolvi tu cu curieru . A doua zi , te sun si imi zici ca lai pus . Mai si minti cu nerusinare . Acum ai scris ca nu lai trimis . Zici ca ti-am dat firma ca adresa de livrare . Si care ii problema acolo ? Tiam dat adresa unde sa fie livrat . Adresa e sediul firmei . Venea frumos curierul , platea secretara banii si gata . In cazul in care nu eram la sediu . Se platea coletul din casa , si gata . Mare branza . Nu ti-am cerut factura , chitanta , sau cine stie ce . Nu am cerut decat sa fie livrat . Atat . Vrei sa vezi cate apeluri ai de la mine ? Sa iti zic eu ? vreo 20 in decurs de 4-5 zile .

Si din moment ce tu ai considerat ca te retragi , nu era normal sa anunti ? Sa nu stau ca prostul si sa asetept dupa un colet , care nu a fost pus .

Asta denota seriozitatea ta ca om si ca vanzator .

ROG UN MODERATOR SA NU STEARGA ACEST POST . Sa se poata lua ca un exemplu pentru viitori clienti .
Rafi
QUOTE
A doua zi , te sun si imi zici ca lai pus
asta ai inteles TU si e problema ta daca il puneam aveam grija sa te sun ca erau si bani mei in joc nu este logic ? si din ce imi aduc eu aminte cand m-ai sunat ti-am spus doar ce preturi de livrare are firma respectiva nu ca ti-am pus coletul.
QUOTE
Zici ca ti-am dat firma ca adresa de livrare . Si care ii problema acolo ?
problema este ca nu mi-a convenit mie, sincer mi-sa parut dubios VREO PROBLEMA ? din cauza asta ti-am si dat mail sa te intreb de ce firma, poate ca era mai usor daca argumentai atunci si nu acum.
parerea mea sa termini cu " sa vedeti ce user e sa ....." daca te uiti in spate sunt ceva mai vechi pe forum ca tine, si nu mi-am facut cont numai sa vand/cumpar ca tine si in plus nu imi place tiganeala asta...OK ???
98YMV
QUOTE(TM80MAT @ 5 Mar 2012, 20:21)
Nu recomand acest USER .Userul:Rafi , OM NESERIOS , MINCINOS . Pe langa faptul ca mai mintit , am continuat sa te sun , sa vad ce se intampla , macar o explicatie sa imi dai . Nici nu te-ai obosit sa raspunzi . OM NESERIOS !

Daca mai ai si tupeu sa imi zici ceva . Spun toata povestea . Sa stie toti userii .

NU RECOMAND SUB  NICI O FORMA .
*



Daca iti lua banii si primeai o balega in colet mai ziceam sa-l faci neserios dar asa nu vad rostul sa-l balacaresti gratuit . Ca fapt divers jantele si banii de pe ele sunt la el ( lipsa spatiu depozitare la mine ). Nu mai spune povesti , ca nu mai suntem copii sa credem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.