Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Pistonase etrier inox [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Minel
Dupa cum spune si titlul .... se dau , pentru moment .. 3 seturi de pistonase din inox pt dacie .... la pretul de 75 lei / set . (Punct )

Pozele vorbesc de la sine ...
[attachmentid=1627766208] [attachmentid=1627766209] [attachmentid=1627766210] [attachmentid=1627766211]
alex-mun
Am avut si eu as aceva facuti din coada de supapa de vapor. Te tin o viata , nu mai umblii la ei, recomand din plin
Minel
Up cu ele ....luati cat sunt calde .... blush.gif
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Sus sus, cat mai sus .... laugh.gif
Minel
QUOTE(Minel @ 21 Nov 2011, 20:36)
Dupa cum spune si titlul .... se dau , pentru moment .. 3 seturi de pistonase din inox pt dacie .... la pretul de 70 lei / set  .

Pozele vorbesc de la sine ...
[attachmentid=1627766208] [attachmentid=1627766209] [attachmentid=1627766210] [attachmentid=1627766211]
*




Up !
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up !
Minel

Se dau , pentru moment .. 3 seturi de pistonase din inox pt dacie .... la pretul de 65 lei / set . (Punct )

Pozele vorbesc de la sine ...
[attachmentid=1627766208] [attachmentid=1627766209] [attachmentid=1627766210] [attachmentid=1627766211]

Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up !
Minel
Up ! smile.gif
Minel

Se dau , pentru moment .. 3 seturi de pistonase din inox pt dacie .... la pretul de 60 lei / set . (Reduceri de sarbatori ) cadou pt daciutele voastre ! blush.gif


[attachmentid=1627766208] [attachmentid=1627766209] [attachmentid=1627766210] [attachmentid=1627766211]


Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up !
Minel
Up !
Minel
Uuup !
Minel
Up !
ionut L.
salut, ti-am trimis un PM

27 Dec 2011, 16:09:
din poze nu am vazut prea bine, pe partea exterioara are un mic samfren, ar fi bine daca ar avea ca atunci cand este bagat in etrier sa nu ciupeasca garnitura;)
Minel
Receptionat PM-ul tau si trimis raspuns ... iar ca raspuns la comentul tau de mai sus , recomand zuum la prima poza si o sa observi tesirea !

O seara buna ! smile.gif
ionut L.
trimis PM, comandat un set smile.gif astept confirmare
Kiraly
un Up de la mine.pistoanele sunt foarte bune ieri le-am primit le-am si montat sunt foarte multumit.vanzare buna!
Minel
Sus cu ele , doua seturi s-au dat , ultimul set pe anul acesta ! smile.gif

De la anu' suplimentam ..
razvan1985
am ridicat coletul,domnu'cosmin,iti comunic la primavara,cum sta "treaba",multumesc inca o data... smile.gif
Minel
Ultimul set ..... pret inca la reducere de sarbatori 60/set !
Ov
vreau eu ultimul set, adresa ti-o trimit pe PM
Minel
Se mai adauga 4 seturi .... la pretul de 65 lei / set !
Minel
Up !... smile.gif
Axe
Daca tot ai material de asa ceva cred ca ar fi cazul sa faci si pt alte tipuri de auto wink.gif
mcr_razvy
se potrivesc si la solenza? vreau si eu un set? va dau pm cu datele
Minel
Up cu ele ..... luati cat mai sunt ca ... din pacate , posibilitatea de a mai produce o sa fie nula ......


.. 4 seturi , singurele ramase !

Minel
Sus cu eleee .......... luati cat sunt calde si cat mai sunt ......... sad.gif
Minel
Sus cu ele , ....... excl.gif
Minel
Suuuuus ........... ultimele 4 seturi ....... wub.gif
Minel
Uppppp ! smile.gif
Minel
Susssssss............. smile.gif
Minel
Sussss........ smile.gif
Minel
Up .... smile.gif
Minel
Up ..........! smile.gif
Minel
Up !
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up!
Minel
Up !
Minel
Up !
Minel
Un set rezervat , mai raman 3 seturi ....!
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Sus ! smile.gif
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up ! smile.gif
Minel
Up ! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.