Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Undeva in lumea civilizata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Lostboy
Mai e mult până departe! wink.gif
Victoras2001
Cu ceva ani in urma, pe Calea Grivitei, pe o trecere de pietoni a traversat o catea urmata de 4-5 pui. Au oprit toate masinile, de pe ambele sensuri si le-au dat prioritate.
Iar in Pta Romana, o baba ciudata traversa pe rosu. degeaba s-a chinuit politistul s-o opreasca, baba nimic. Atunci a oprit circulatia si-a lasat baba sa treaca.

Acolo erau politistii de fata. Altfel soferii n-ar fi oprit, mai ales pe autostrada. Eu cred ca si la noi ar fi facut la fel politistii, macar pentru a evita un accident in lant cu urmari dramatice.
bobo77
Noroc ca noi romanii suntem antrenati, facem jaloane cu bietii caini...
Markos
La hamericani, daca maltratezi, ranesti sau omori un animal, cu intentie, primesti mai multe zile la biblioteca decat au servit Vantu si JJ Becali, cumulat.
M.C.
Tare as vrea sa vad daca interlopii mioritici ar mai scoate vreun cuvint in fata acestor politisti draguti din hamerica ! icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
jay333
QUOTE(bobo77 @ 23 Nov 2011, 22:55)
Noroc ca noi romanii suntem antrenati, facem jaloane cu bietii caini...
*


Corect, facem jaloane spre Matei Bals.
spy_oh_joy1389
In lumea aia civilizata, daca era caine fara stapan era de mult tranchilizat si in drum spre "dog pound".
Asemanator au oprit ei o data autostrada sa treaca niste rate spre lac.

QUOTE(Victoras2001 @ 23 Nov 2011, 09:26)
Cu ceva ani in urma, pe Calea Grivitei, pe o trecere de pietoni a traversat o catea urmata de 4-5 pui. Au oprit toate masinile, de pe ambele sensuri si le-au dat prioritate.
Iar in Pta Romana, o baba ciudata traversa pe rosu. degeaba s-a chinuit politistul s-o opreasca, baba nimic. Atunci a oprit circulatia si-a lasat baba sa treaca.

Acolo erau politistii de fata. Altfel soferii n-ar fi oprit, mai ales pe autostrada. Eu cred ca si la noi ar fi facut la fel politistii, macar pentru a evita un accident in lant cu urmari dramatice.
*


Am vazut o imagine similara la Unirii cand au trecut niste rate spre Dambovita. Toti au oprit mai putin un taximetrist care se grabea sa stea la rosu 10m mai incolo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.