Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Bucsa Teflon Originala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
doru_finutzu23
Bucsa este realizata dintr-un material special foarte rezistent(teflon+plastic)injectat intr-o matrita si la cote standard!
Produsul este nou si se potriveste la Megan 2.1,2.2,Scenic si Logan diesel.

0764447182

Pret 50 RON!!!
dumitrescuandrei
La logan nu se potriveste!
ciumiki
un raport metrologic cu privire la duritate,elasticitate,compozitie(amestec teflon+plastic) efectuat de o firma specializata-din care sa rezulte ca e conforma cu originalul-aveti ?
si ce reprezinta acel "plastic" ?
"bucsa originala" poti lua numai de la reprezentantele Renault.
...restul e CANCAN!!!
Iuiu
Si daca citeai, inainte sa te arunci sa vinzi la bursa, topicul despre bucsa caseta directie megane vedeai si tu ca bucsa aceasta costa 15 lei in targ.
doru_finutzu23
Se potriveste la loganul cu motorizare diesel si directie servoasistata electric!

24 Nov 2011, 18:21:
Un raport metrologic dat de o firma nu exista,aceasta bucsa nu prezinta nici un cod si nici nu se gaseste in reprezentantele Renault.
E testata pe propriul Megan si a dat randament.

24 Nov 2011, 18:24:
Iuiu nu vand bucsa sa ma imbogatesc sau sa fac specula,am cautat peste tot si am gasit intr-un final aceasta bucsa in Spania.mai am cateva si le vand celor care au cu adevarat nevoie de ele ptr reconditionat caseta de directie.
dumitrescuandrei
QUOTE(doru_finutzu23 @ 24 Nov 2011, 18:18)
Se potriveste la loganul cu motorizare diesel si directie servoasistata electric!

<span class='edit'>24 Nov 2011, 18:21:</span>
Un raport metrologic dat de o firma nu exista,aceasta bucsa nu prezinta nici un cod si nici nu se gaseste in reprezentantele Renault.
E testata pe propriul Megan si a dat randament.

<span class='edit'>24 Nov 2011, 18:24:</span>
Iuiu nu vand bucsa sa ma imbogatesc sau sa fac specula,am cautat peste tot si am gasit intr-un final aceasta bucsa in Spania.mai am cateva si le vand celor care au cu adevarat nevoie de ele ptr reconditionat caseta de directie.
*




Faci pariu ca nu se potriveste la Logan?Eu am si Logan Diesel si nu au nicio legatura casetele de megane cu cela de logan wink.gif
jelly
O poza ai?
doru_finutzu23
Bucsa nu este produsa de mine.
ESTE PRODUS NOU si provine din Spania,acolo se vinde ca produs de origine si este la cote standard!!!
vasile002
arata bine bucsa.
nu este ca cea din targ,este mai bine finisata.
igl1
esti din bucuresti ?
sunt interesat
doru_finutzu23
0764447182...si stabilim aici detaliile!
doru_finutzu23
OFERTA OFERTA OFERTA
50 ron BUCSA
90 ron 2 BUC

Montajul se realizeaza usor,fara demontare caseta directie si sunt necesare si 2 O-ringuri care intra pe canelurile de pe bucsa!!!
BUCSA TEFLON ORIGINALA <cote standard>

0764447182
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.