Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set patru jenti aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
2.r.egg
Una dintre jenti necesita indreptare, zona afectata fiind incercuita in poza. Apropo de poze, acestea sunt un pic mai vechi, Intre timp indepartandu-se anvelopele, plus s-a lucrat ceva la cosmetizarea estetica. Am sa revin in 24 de ore cu stadiul la care am ajuns.

Pret - 400 lei.
Locatie - Constanta.
Contact - 0746646077 / PM - va rog lasati si o adresa de mail, pentru ca inca nu am dreptul sa trimit mesaje.
Altele - Sambata, 26.11, cred ca am drum in Bucuresti, daca cineva vrea sa le vada le-as putea lua cu mine, numai sa-mi de dea de stire in timp util.
2.r.egg
Poze mai de actualitate.
99AIM
Si diametrul la gaura centrala cat este?adica PCD,tu le-ai avut pe Scenic?daca da ofer 200 ron asa cum sunt,e mult de munca la ele sa le aduci la un nivel acceptabil,capacele centrale ai numai 2?daca esti de acord azi sau maine le iau,lasa-mi un mesaj la 0723186339.
2.r.egg
Multumesc pentru intrebare si interes. Diametrul este 60, deci potrivit pentru gama Renault.
In privinta ofertei tale, ma vad nevoit sa te refuz ferm. Cat este de munca cam stiu si eu dupa o saptamana de lucru, dar pretul solicitat este unul pentru jante de tabla SH. Nu ma grabesc sa le dau, lucrez la ele cand pot si cred ca la un moment dat pot deveni un set foarte ok de jenti pentru iarna in locul unora de tabla.
99AIM
Ultima oferta a mea este la 250 ron,numai curatatul vopselei vechi prin sablare costa 120 ron,daca esti de acord azi le iau.
2.r.egg
Sunt constient de toate costurile atasate, dar eu ma adresez cred unui alt tip de client: unul mai pragmatic, care tine cont de latura functionala si mai putin de cea estetica sau care are de gand sa lucreze in regie proprie la aspect pana la un nivel care i se pare acceptabil. Din acest punct de vedere cred ca mai degraba unii propietari de Dacie corespund acestui profil. Revenind, iti inteleg aritmetica, dar nu pot accepta oferta.

Raspund tot aici colegului din Bucuresti care mi-a trmis PM si caruia nu-i pot da reply din lipsa numarului de posturi minim acceptat. Este bine ca ai pe cineva care face saptamanal ruta B - CT si numai este nevoie sa platesti transportul, dar cu scuzele de rigoare refuz oferta de 300 de lei.

Multumesc pentru oferte si bafta la cautari!
2.r.egg
E posibil sa mai am un drum in Bucuresti Sambata, 3 Decembrie, asa daca e cineva amator sa vada setul sa-mi spuna.
2.r.egg
Scuze, drumul de maine spre Bucuresti nu se mai face. Intre timp, anunt de actualitate.
2.r.egg
De vanzare, aceeasi stare, acelasi pret.
2.r.egg
Desi cam tarzior, anunt pe acesta cale ca am maine drum la capitala. Daca vrea cineva sa le vada, sa-mi dea de stire sa le iau cu mine.
2.r.egg
Iar am drum Miercuri, 14.12, pe la capitala. Le pot lua cu mine pentru vizionare daca e cineva amator.
2.r.egg
Pentru cei ce se intreaba ce tot o dau cu Bucurestiul, explicatia e simpla: desi in Constanta locurile de unde se pot lua jante second le numeri pe degetele de la o singura mana si daca ai totusi curiozitatea morbida sa-i intrebi de astfel de dimensiuni reactia este de Muppet Show, oamenii nu prea se inghesuie. Prin urmare, in loc de astept provincia, devine astept capitala!
2.r.egg
Eventual schimb cu un set de tabla pentru Dacia facelift ori Sandero (obligatoriu ET43), dar nu fabricate in P.R.C.
2.r.egg
Dupa toate probabilitatile, iar am drum in Bucuresti, Miercuri 21.12. Le pot lua cu mine daca doreste cineva sa el vada.
2.r.egg
De actualitate.
2.r.egg
Inca de vanzare.
2.r.egg
Ăăăăăh, up!
2.r.egg
Sâmbătă, 21 Ianuarie, am din nou treaba pe la capitală. Dacă dorește cineva să le vadă la fața locului, să-mi dea de știre să le iau cu mine.
2.r.egg
Încă de vânzare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.