Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: difuzoare solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
augustin87r
Ma intereseaza difuzoarele originale de Solenza,fata-spate,daca le mai are cineva care le-a inlocuit cu altele mai performante. Contracost,bineinteles.Mie imi trebuie pt niste radiouri vechi pe care le reconditionez (pasiune veche). La ce imi trebuie mie sunt excelente ca nu dau tare radiourile. Eu la masina le am in spate pe cele originale si au performante destul de bune ca nu prea dau eu muzica tare,deci nu le inlocuiesc cu ceva mai performant cum probabil au facut alti useri...
mcr_razvy
pai la radiourile vechi se foloseau niste difuzoare ovale ceva mai mari ca cele de la masina de pe spate, parca aveam vreo cateva pe acasa su rotunde si ovale de la radiouri si alte casetofoane si masini. daca te intereseaza
augustin87r
Da,sunt unele si mai mari,dar erau si ca cele din Solenza... Imi trebuie astea ca au suspensia cauciucata si suna mai bine...
mcr_razvy
cuza-ma ca te contrazic nu suna mai bine, membrana de cauciuc suna mai "rau" la frecvente de inalta fidelitate de cat cele de hartie deci toate difuzoarele profesionale au membrana de hartie si suspensie de hartie inprecnata cu cauciu
Florin27
Daca te intereseaza am doua fata si una spate de la Solenza.
ratusca
cat dai pe doua de fata ? asta daca te mai intereseaza .
Florin27
Mai am unul de spate daca mai intereseaza pe cineva...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.