Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DVD AUTO 1 DIN - nota9.9/10
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Praetorian1
Dupa cum zice si titlu vand dvd 1DIN care citeste tot....are nota de apreciere 9,9 / 10 (nu este sigilat......are tipla pe ecran,fara defecte ascunse.....folosit cca.2 saptamani pe fosta masina -Octavia...........)
Vand sau schimb(dupa caz) pt cel mai simplu si prostesc motiv....nu imi permite bordul Lagunei deschiderea completa a ecranului....degeaba am comandat iesire totala si inclinatie maxima sau stanga dreapta.....se incapataneaza sa intre la locul lui wacko.gif
Schimb cu un dvd 2 din folosit dar functional....eventual dupa caz mai contribui cu un DvrCam de masina +un sistem 5.1 logitech (amandoua sigilare la cutiuta blush.gif )
.DETIN TOATE ACTELE LEGALE,de provenienta....deci nu sunt sustrase (ciordite )......
vand sau schimb......cer seriozitate..... ph34r.gif
dvd-ul e made in UK..cu toate ca ce mista pe planeta asta e Made In China cool.gif


# monitor LCD TFT 7" motorizat FULL TOUCHSCREEN
# slot SD-card
# Giga MP3 (citeste MP3 de pe suport DVD)
# setari monitor: Brightness/Color/Tint/Contrast
# amplificator MOSFET 4x50W Max (4x20W RMS)
# egalizator cu 7 benzi: 60Hz/150Hz/400Hz/1KHz/2.5KHz/6.3KHz/15KHz
# Giga MP3 (citeste MP3 de pe suport DVD)
# convertor DAC 24 biti
# compatibil:----- DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW/VCD / mP4 / MPEG 1- 4 / JPEG / Avi ,DVX, XVD / DVD-audio / WAV / MP3 / WMA / Kodak picture CD /Ogg vorbis /
* ID3-tag / CD-text ai automat subtitrarea la filme(bineinteles si cea care e aparte in folder)
# COMANDA DUAL-ZONE (poti asculta muzica in timp ce merge camera revers...sau gps)...poate rula 2 aplicatii video in acelasi timp
# DTS
# pT GPS SI TV TREBUIESC NISTE MODULE SEPARATE...nu stiu de care nici nu m-a interesat
# Dolby Digital
# Dolby Pro Logic II
# Plays windows media
# Time alignment (5.1 canale)
# Headphone surround
# iesire separata woofer
# preout-uri pentru 5.1 canale
# line aut and aux In for amplifiers and external playing device
# 1 (cu 2 mufe-pt 2 dvd ext ) iesiri video
# intrare AV
# intrare pentru camera video mers inapoi
# panou frontal motorizat slide-out
# 2 telecomenzi multifunctionale
# memorie anti-soc
# sistem video: PAL / SECAM / NTSC
# aspect 16:9 - 4:3
# unghi vizualizare ecran selectabil (sus - jos ,inainte - inapoi motorizat ) stanga-dreapta manual
# 30 station memory FM / AM
# tuner radio HS-IV cu RDS
# filtru HPF
# buton ATT (atenuator volum)
# panou frontal detasabil slide-out( ANTI THEFT)
# carcasa de protectie pentru panoul frontal
PRET 900 RON NEG..........SAU SCHIMB....CU 2DIN DVD care sa citeasca aceleasi formate ca al meu....
Praetorian1
UUPP.........NEGOCIABIL....VINE MOS CRACIUN wink.gif
VEDETI UN FILM lurk0000.gif CU MOS CRACIUN IN MASINA,IMPREUNA CU IUBITA....AMANTA.....TRASEISTA popa.gif
toporas
sunt interesat,

da mi un nr de tel sau suna ma la 0761.80.50.10.
Praetorian1
UP

4 Dec 2011, 14:20:
s-a vandut ca painea calda happy.gif SE POATE INCHIDE.....multumesc reno forum

imi pare rau pt cei care si-au facut sperante .....IMI PARE RAU TOPORAS....

ACUM CAUT UN 2DIN.... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.