Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] DEBICA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sspoitoru
Caut doua debica frigo ca in poza, 175/13 dar cu talon umpic mai mic de 70.
Am 175/70/13 si imi ating, intr-o tabla pe fata, nu stiu cum ii zice
Caut 175/65/13 sau 175/60/13
Astept oferte cu poza
Accept si compbinatii cu unele piese de vanzare din topicurile mele...
Multumesc.

0744/654919

[attachmentid=1627767908]
david_antonyo
decat sa stai sa cauti anvelope pe dimensiunea aia, mai bine ii dai jos tabla aia, sau o mai stambi un pic, ca e dacie, merge si fara.
sspoitoru
radmasa.gif ai dreptate dar imi incerc totusi norocul.....
ar merge si 175/70/13 dar nu mai gasesc acel model si as vrea sa le am acelasi pe toate 4
ionut.tanase
Mai bine ti-ai pune jante normale wink.gif. Din poza inteleg ca ai jante intoarse motiv ptr care iti ating cauciocele de aripa.
sspoitoru
am jante dublate si fata si spate
imi ating pe fata, poza aia cu roata spate e informativa, pt modelul cauciucului...pe fata am barum si s-au cam tocit, deaceea as vrea altele, ca pe spate sa fie lafel wink.gif
imi ating pt ca masina e f joasa si daca ii pun cauciucuri cu talon mai mic va fi si mai joasa si nu va mai atinge cauciucul pe nicaieri.....
ionut.tanase
baga un lemn rotund intre cauciuc si aripa (sa fie un pic fix ... chiar sa intre fortat) si dai inainte USOR astfel incat aripa sa se modeleze dupa lemn. diametrul lemnului iti va da distanta dintre cauciuc si aripa.

sper ca m-am facut inteles.
sspoitoru
stiu ce zici...nu-mi atinge acolo
uite o sa fac o poza intr-o zi ca sa nu mai fie confuzii

up
sspoitoru
inca virgula caut
175/70/13
sspoitoru
valabil
sspoitoru
175/70/13


5 Dec 2011, 15:16:
up
sspoitoru
up
sspoitoru
searching
sspoitoru
ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.