Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionik_e4
Pentru constanteni si nu numai,vand caseta directie servoasistata Solenza aproape noua,cu pompa,conducte...absolut tot.Caseta e noua(asa am luat masina)conductele sunt bune,dupa cum se vede si presostatul e nou,singura problema fiind pompa cae arunca ulei servo dar nu in permanenta si nu mult.Caseta e montata pe masina,functioneaza,se poate proba,si se da jos doar pentru a pune una mecanica(nu vreau sa am probleme cu servo mai tarziu)
Ca si pret...650 ron,un sistem nou complet e 1200ron,iar o pompa separat e 570 ron...astept oferte
ionik_e4
Up!!!Negociabil...de cand s-a postat anuntul nu a sczut uleiul din bazin decat vreo 2 mm,deci nu arunca mult
velceani
Salut,

un sfat... cumpara-ti pompa noua si lasa servodirectia pe masina..
am condus cateva masini fara servodirectie si e ceva diferenta..

Multumesc,
ionik_e4
Mersi de sfat...ce sa zic?..am mai avut o solenza fara servo si era ok,mai putin la parcari cand trageam un pic mai tare de volan.Ideea e ca daca vand sistemul cu totul amortizez cheltuiala uneia mecanice,si lasand comoditatea la o parte scap si de vesnicele probleme ale servodirectiei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.