Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CATEVA REPERE MEGANE 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
78_meg
dupa cum spune titlul vand cateva repere megane 2 nefolositoare mie: consola centrala de culoare neagra in stare buna cu comanda ac manuala pret 70 ron manere interior negre si usor decojite pret 60 ron, manere interior deschidere usi pret 70 ron,manere deschidere usi din exterior de culoare neagra cu tot cu capacelul cel mic pret 80 ron,capac suport display modificat pentru navigatie pret 100 ron,display central modificat pentru a fi montat sub cd(se vede destul de bine din pozitia care este),perdeluta spate dreapta pentru sedan in stare buna cu clemele ok,pret 50 ron.
78_meg
pretul la display este 150 ron:
78_meg
se adauga 2 fete de usi spate de culoare neagra in stare buna pentru usi cu geamuri electrice.pret 80 ron.
78_meg
Se mai adauga un montaj impuls geam pasager megane 2 pret 80 lei.
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
Pentru 15rack:nu pot raspunde pe pm pentru ca nu am destule posturi dar in consola am avut un gps a-rival 4.3" (11 cm),480 x 272 pixels.
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
valabil!
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
valabil!
78_meg
up!
78_meg
valabil!
78_meg
up!
78_meg
available!
adrian.petrov
Salut ,
Ma intereseaza piesa asta :
- clema de prindere a jaluzelei din spate
Cu respect ,
Adrian
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
Valabil!
antonino
Perdeluta se potriveste si pe partea stanga?... sau pe stanga nu ai Multumesc
valy hd
Tocma am verificat:de pe deapta pe stanga nu se portriveste.
78_meg
Prdeluta stanga spate nu o mai am pt ca am montat-o la mine.
78_meg
inca valabil o vreme...
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
Se adauga un display tunerlist in stare foarte buna cu lumina portocalie la pretul de 50 lei cu transport inclus cu posta romana.
FRANCHE COMTE
ma intereseaza daca mai ai agatorile de perdea luneta( a mai intrebat cineva mai inainte) si care est pretul la perdeluta, de dreapta am inteles ca e .
78_meg
Agatatori nu am iar perdeluta da este dreapta spate dar se poate intoarce perdeaua propriuzisa in prinderi se poate folosi si pe stanga iar pretul este 50 lei cu transport inclus cu posta romana.
78_meg
up!
78_meg
valabil!
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
up!
razvanache
salut. manerul de usa unde e reglajul de oglinzi de pe partea soferului il mai ai?
78_meg
Razvanache,daca te referi la manerul din stanga la partea de deasupra,da i-l mai am dar nu i-l pot da doar complect.
78_meg
up!
78_meg
up!
78_meg
up!
simyandrei
salut sunt interesat vreau doar sa ma suni sa vb mai multe si poate mai trimiti kteva poze sa mi dau seama mai bn d finisaje!0766294661 poate chiar seara asta!andrei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.