Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [cumpar] Nevoie Urgent
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
deejay_frezzy
va salut . am mare nevoie de un haion pentru masinuta mea , dar nu gasesc .am nevoie de primu model de haion, acela cu luneta mai bulbucata .mai am nevoie si de toba de mijloc. era sa uit:D si un contact imi trebuie. daca aveti nu ezitati sa ma sunati la 0765126030 sau la 0735900882. precizez ca locuiesc in bucuresti ....va salut .multumesc anticipat
Razvan_Ionut
poti sa incerci si la dezmembrari si pe la bursa....nu era necesar sa faci topic pe aria generala nova.

rog un moderator sa inchida topicul.
PH-06-BOA
Cineva mi-a dat niste piese de pe acest model, si nu stiu daca are haionul, iar saptamana trecuta, alta a fost demolata si faramata, deci nu se mai poate recupera. Daca te sculai mai devreme... Si toba, unde e? N-ai? Fa-o! E simplu usor si sigur mult mai buna ca a lor. Daca cumperi o foaie de tabla, e 120 lei, si faci 8 bucati din ea. Are tot forumul, si tine si 10 ani, dac-o faci cum spun eu, si nici nu se aude nimic in spate, decat un fluturat usor.
deejay_frezzy
up

in cele din urma am facut rost de o toba finala : pret 90lei in arg la vitan...mai imi ramane sa gasesc un haion de primul model de nova ...pls help me
bucatzel
Se muta la Bursa.

Recomand un pic de grija si respectarea regulilor de-acolo.
deejay_frezzy
up
deejay_frezzy
up
deejay_frezzy
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.