Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Scuze, dar nu ma decsurc
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
cristeacosmin
Salut, ma numesc Cosmin Cristea, sunt din Timisoara, si de nici nu mai stiu cand incerc sa ma "bag" si eu pe forumul asta, si fac asta ptr. ca imi place tare mult Dacia 1300, am acasa o Dacia1310 din 84 pe care vreau sa o vand si sa-mi achizitionez si eu o frantuzoaica.
As vrea sa ma indrumati careva cum pot posta date si poze despre masina mea si apoi vreau sa pun cateva intrebari
DaciaFWE
Acelas an ca amea...1310-le ce are?Dc nu vrei sa ramai cu ea si te complici?
maho
Bine ai venit.
Arata bine (se vede ca ai pregatit-o de vanzare smile.gif )
Pt. inceput, ar trebui sa citesti regulamentul, ca sa nu risti probleme. Apoi, cand ai o problema cu masina, folosesti intai functia "search"-cautare, ca probabil s-a mai discutat, si vezi solutiile, daca nu, deschizi un topic nou in sectiunea respectiva.
Daca mai "surubaresti" (nu neaparat probleme) la ea si vrei sa ceri pareri (dar esti dispus sa mai iei si-un misto cateodata), deschizi un topic la "jurnal de bord". Asta ti-l poti "modera" singur.
Cand te hotarasti s-o vinzi, si-i faci un pret, pui anuntul la "bursa".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.