Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: FUNDAL NEGRU LA CEASURI BORD
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
3n3
De mult vroiam sa fac bordul cum este in poza atasata dar nu mi-a venit nici o idee buna referitoare la modul in care as putea sa o pun in practica biggrin.gif
Am vazut ca anumite persoane de pe aici au reusit asta , dar nu pot sa ma adresez respectivilor prin PM pt ca este contul nou si nu mi se permite.......
Cine ma poate ajuta ? Fac cinste indiscutabil biggrin.gif
shake
AI PM
bogdanmardare
Re-desenezi cadranele si tai la cutter-plotter din autocolant negru-mat un set nou de cadrane, le lipesti pe un plastic....
Ming
mamaaa ce misto arata, si eu vreaaauuu smile.gif
3n3
shake mi-ai fi de mare ajutor , poti sa imi lasi ceva date de contact pe PM ? din cauza nr mic de post-uri nu pot comunica prin PM sad.gif
ITI MULTUMESC MULT
bogdanmardare
Pai are turturel topic la bursa, da' de la cine o avea fisierul-sursa? biggrin.gif
Eu am gasit alta solutie pana la urma, nu am fost prea multumit de ce am facut cu autocolant.
shake
ai pm iar
wind
bordul imi apartine smile.gif din pacate nu va pot ajuta, la vremea respectiva am apelat si eu la un prieten. oricum il am cred de vreo 2 ani asa si arata f bine si acum !

alexux
si eu vreau, cn ma poate ajuta???
GL 01 NJL
Daca citeai topicul vedeai ca mai sus cineva a pus un link de la bursa de unde se poate cumpara.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.