Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Spoiler Clio SPORT + Aripa dreapta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ia-ma Acasa
Vand bara fata Clio Sport, aripa dreapta Clio Sport si aparatoare de noroi stanga fata.

[attachmentid=1627773013]

Bara nu a suferit un accident semnificativ, doar am incercat sa imping o bordura in parcare de n-o vedeam... happy.gif

A fost reparata cu materiale Standox. Accesoriile ei nu au avut nimic de suferit si sunt in perfecta stare. Ma refer la: bureti, grila si ornamentele pentru proiectoare. Spre deosebire de barile normale de Clio la aceasta proiectoarele nu se mai prinde de suporti ci direct de bara. laugh.gif

[attachmentid=1627773012]

Aripa este in perfecta stare are prindere speciala pt bara de clio sport cat si pt praguri. wub.gif

Aparatoare de noroi este putin crapata dar isi va face treaba in continuare.

La reprezentanta bara este 1200 aripa 670 iar aparatoare 180. Vreau 800 RON pe toate, nu se dau separat si nu se negociaza. Pot sa va ajut sa faceti rost si de aripa de pe stanga. sleep.gif

0728 191 211
Ia-ma Acasa
up happy.gif
Ia-ma Acasa
up dry.gif
christypopescu
ultimul pret pentru bara?
Ia-ma Acasa
800 RON
Ia-ma Acasa
up happy.gif
Ia-ma Acasa
up gun3.gif
Ia-ma Acasa
up up up up up post-336-1110552489.gif
Ia-ma Acasa
UOP crazys4.gif
Ia-ma Acasa
up bababa_rock.gif
marius80_eugen
QUOTE(Ia-ma Acasa @ 17 Dec 2011, 20:41)
Vand bara fata Clio Sport, aripa dreapta Clio Sport si aparatoare de noroi stanga fata.
Bara nu a suferit un accident semnificativ, doar am incercat sa imping o bordura in parcare de n-o vedeam... happy.gif
A fost reparata cu materiale Standox. Accesoriile ei nu au avut nimic de suferit si sunt in perfecta stare. Ma refer la: bureti, grila si ornamentele pentru proiectoare. Spre deosebire de barile normale de Clio la aceasta proiectoarele nu se mai prinde de suporti ci direct de bara.  laugh.gif
Aripa este in perfecta stare are prindere speciala pt bara de clio sport cat si pt praguri.  wub.gif
Aparatoare de noroi este putin crapata dar isi va face treaba in continuare.
*


Daca sunt in perfecta stare , tu de ce o vinzi ?
Ia-ma Acasa
Pai...cred ca nu pot sa merg cu 2 bari pe masina in acelasi timp. wink.gif
Dar de ce ma intrebi? Gresesc undeva? nedumerire.gif
marius80_eugen
nu cred ca gresesti ca vrei sa vinzi cu pretul ala niste piese sh , reparate , dar cu siguranta cred ca ar gresi vre-un cumparator sa le ia la acel pret . Iti dai seama cat mai costa si vopsitul si instalatul ...
Ia-ma Acasa
Imi dau seama ca la reprezentanta fara vopsit si fara "instalat" ajung aproape de 20 de mil. Ma indoiesc ca ai putea avea habar in ce a constat reparatia, asa ca nu cred ca are rost sa vorbesti cand nu stii despre ce e vb. Oricum ma adresez numai oamenilor care chiar stiu ce cumpara.

Te-as ruga sa nu-mi mai incarci postul cu offtopic. god_hand.gif Iti multumesc!
Ia-ma Acasa
up happy.gif
christypopescu
ofer 600 ron pentru bara. aripa si carenajul nu ma intereseaza

nu vreau sa o consideri jignire, ci doar o oferta
Ia-ma Acasa
Iti multumesc si apreciez. Daca dau doar bara mai mult ca sigur raman cu aripa si aparatoarea pe cap, de aceea as vrea sa le dau pe toate odata. Daca esti din Bucuresti poate treci sa o vezi si om mai discuta atunci. Salut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.