Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: roata stramba
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
bac.
daca o roata din fata e stramba, joaca stanga -dreapta putin, nu trage intr-o parte, se mai poate folosi sau trebuie geanta schimbata?
gabize
Depinde ce e stramb la ea. Du-te la un sevice roti care are masina de roluit, poate reusec s-o indrepte.
Ov
schimba urgent geanta cu o janta, d'aia bate!
PH-06-BOA
O poti face si din ciocan, numai sa sti unde sa dai, dar dupa cum pui intrebarea, e mai greu sa reusesti. Spun ca se poate, ca eu am reusit mai de multe ori, dar se poate si mai bine.
silviu92
vezi ca poate fi si guma de vina..eu am patit-o
Axll
da...e inca buna de folosit...LA FIER VECHI....cred ca iese de un pachet de tigari....
bac.
schimbai 'janta' azi si e totul ok, daca nici pe spate nu se poate folosi o pun la caruta si tot nu o dau la fier vechi icon_mrgreen.gif
Axll
nici pe spate nu o poti folosi....asa ca, caruta ta, tocmai s-a ales cu "roata de rezerva" tongue.gif
george.cristian
schimb-o imediat k de la o roata de aia ti se duc toate piesele (bucsi, pivoti...)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.