Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]SKODA OCTAVIA 2 ELEGANCE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
ph 25 BET
masina apartine unui unchi al meu care din lipsa de timp si stiind ca eu am mai vindut masini m-a rugat pe mine sa ma ocup de vinzarea ei....

el e unic proprietar al masinii care e cumparata de noua din romania,a facut revizii numai la reprezentanta cu carte de service verificabila

an de fabricatie 2005,are 95000 de km absolut reali si accept orice test autorizat.

Motor 1,9 tdi,105 cp,consum mic undeva in jur de 5,5 mediu

masina e model elegance foarte frumoasa si intretinuta,interior pe bej deschis ca si nou deoarece masina a avut tot timpul huse.

roti de iarna noi plus roti de aliaj de vara,itp 2013,foarte multe optiuni toate functionale,impecabila tehnic si estetic.

masina chiar merita vazuta!

actele se vor face direct cu unchiul meu,cu el se discuta despre pret si despre ce vrea fiecare.....eu doar il ajut sa isi vinda masina,nu am nimic de cistigat....

pretul e 7500 de euro negociabil,bineinteles

date de contact

0723175740
0734193794

mess baciu.florin
romeodr
ce EURO este??? 3 sau 4

24 Dec 2011, 18:22:
daca este E4 vine cam 2000 euro viitoarea taxa la E3 este enorm...5000 siiii...
de asta te intrebam
bafta!
ph 25 BET
sincer sa fiu...nu stiu ce euro e....si nici nu stiu cum sa aflu...

codul motorului este BJB din ce am vazut in talon.....

daca poate cineva sa afle ce euro este ......
wind
nu cred ca se merita sa o vinzi. doar daca nu o sa faci acte smile.gif
clr
Acum depinde.
Daca se misca repede si o da cu autentificarea RAR facuta are o sansa sa o rezolve pe ultima suta de metri.

A se considera free up.
C a t a l i n
Vezi că-i curge ceva!
clr
Da, apa care ramasese dupa spalarea proaspata biggrin.gif
Nu mai bagati si voi strambe aiurea, nu avea cum sa curga ceva de jur imprejurul masinii.
ArtVandelay
S-a udat toata, cand a vazut ca-i face poze
diesel_power
Este Euro 4.
ph 25 BET
asa e...e euro 4....m-am interesat si eu....
oricum,daca nu se da in timp util pt a se evita plata taxei se va mai negocia la pret ca sa fie toata lumea multumita....

27 Dec 2011, 11:59:
inca valabil.....
in legatura cu noua taxa inca nu se stie nimic sigur.....
am vorbit azi chiar cu directorul de la trezoreria din orasul meu si nu a primit nici un fel de informare ca s-a modificat ceva .....
ph 25 BET
masina buna de vinzare..... smile.gif
ph 25 BET
up......
cristiaco
Up si de la mine! O masina de nota 10, in special pentru familisti. Poate un minus e motorul ceva mai zgomotos, insa per total o masina super.
Spor la vanzare!
ph 25 BET
multumesc.....!

e foarte adevarat ceea ce ai spus....
ph 25 BET
anunt valabil.....
ph 25 BET
up.....
ph 25 BET
sus din nou....
ph 25 BET
valabil....
rue
masina faina, pacat ca e pe noua taxa acum.
ph 25 BET
inca nu a intrat legea in vigoare ca nu s-a publicat in monitorul oficial....

m-am interesat si la trezorerie si la RAR si la politie si luna asta inca mai e timp pt inscris fara nici o taxa suplimentara....
speedman
Se va publica prin februarie, in concluzie momentan se poate vinde si inscrie fara taxa...
adiya
Si eu as fi fost interesat de masina; as fi avut timp sa o inscriu fara taxa. Dar le revanzare ce ma fac, v-ati gandit?
ph 25 BET
acum depinde si cit timp vrei sa o pastrezi.....
parerea mea e ca peste un an-doi o sa se mai schimbe ceva in tara asta....la un moment dat va trebui sa se modifice ceva si cu nenorocita asta de taxa.....
ph 25 BET
up......inca valabil
ph 25 BET
up......
slider2
QUOTE(speedman @ 7 Jan 2012, 21:52)
Se va publica prin februarie, in concluzie momentan se poate vinde si inscrie fara taxa...
*


s-a introdus deja, s-a publicat in monitorul oficial ieri, vineri 13 este oficial activa.
ph 25 BET
anunt valabil....
ph 25 BET
up..
ph 25 BET
valabil.....
ph 25 BET
up....masina buna....
mri
salut. interesat de un schimb cu golf 5 din 2005? este tot 1.9 tdi, 105 cai, 5 usi, negru. este inmatriculat Ro in 2008
ph 25 BET
sincer nu cred pt ca omul deja si-a dat comanda de un Tiguan nou-nout....
ph 25 BET
anunt valabil inca......
ph 25 BET
datorita faptului ca s-a scos sau mai bine zis s-a aminat pina la anul noua taxa de inmatriculare si nu mai e nevoie sa fie platit nimic pretul devine 7500 de euro fix..... biggrin.gif
dumi81
mey da ce-mi plac mie speculantii...... inca nu s-a scos nimic oficial este o propunere a lui Borbely. up!
ph 25 BET
stai linistit ca nu sint deloc speculant....masina e chiar foarte buna si isi merita fiecare banut.....
dumi81
Nu contest in nici un fel calitatea masinii, dar cand era in vigoare taxa era dispus sa mai lase la pret, cum s-a scos taxa cum pretul nu mai e negociabil. Ma rog masina arata foarte bine deci up!
ph 25 BET
da,era dispus sa lase la pret pt ca cel care o cumpara sa isi poata achita si taxa de inmatriculare....
cum nu mai e cazul de achitat taxa.....
Bacu
nu este acum cazul, insa in momentul in care si-o va vinde si el la randul lui, in mod sigur o va plati, deci pretul trebuie sa reflecte asta si sa scada. si daca nu esti speculant, cum se numeste cel care vinde masina altcuiva in schimbul unui comision? samsar? biggrin.gif
ph 25 BET
sezi blind ca nu sint deloc samsar.....cel care va veni sa vada masina va discuta direct cu unchiul meu,cu el negociaza pretul,cu el face actele....

eu doar il ajut sa isi vinda masina,nu iau nici un comision,stai linistit.....
ph 25 BET
valabil....
ph 25 BET
uppppp
ph 25 BET
valabil
ph 25 BET
up....
ph 25 BET
sus.....
ph 25 BET
.............
ph 25 BET
valabil.....
ph 25 BET
up..........
ph 25 BET
valabil...
ph 25 BET
up.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.