Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Reconditionare cartele Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mircea-daniel
Reconditionez cartele Renault, cu plasticele crapate, zgariate, rupte, etc. Conditia este ca partea electronica sa fie functionala, acolo nu ma bag (recomand userul $$$ilvviu). Reconditionarea se face cu adezivi si vopsea industriala, pentru sarcini mari. Am disponibile majoritatea culorilor. In general, pentru o rezistenta mai mare in timp, culorile vor fi mate, cu un aspect grunjos (de intrat intra in lector, cu tot cu click-ul cunoscut, daca isi face cineva griji). Se pot face si culori lucioase, insa acestea presupun un timp de uscare mai mare si o rezistenta mai mica. 35 RON

Poze, cu cartela mea inainte si dupa. Mentionez ca dupa 5 zile de folosire (bagat-scos blush.gif de vreo 20 de ori) cartela arata ca noua. Modelul de desen a fost facut de mine, intr-o pauza de masa, la plictis, deci ignorati incercarea de arta nereusita.

LE: se pot vopsi si plasticele cheilor normale, dupa cum m-a intrebat un utilizator. Plasticul acela "negru plicitisor", copyright dupa spusele lui. 20 RON
razvan_smart
Salut!

Doar cartele? Am o cheie la care butonul din poza s-a crapat. Se poate reface?
mircea-daniel
In principiu, orice. Dar am nevoie de o poza clara.
mircea-daniel
up
mircea-daniel
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.