Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][PIESE DE DACIE 1410]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B55WZV
INSTALATIE GPL COMPLECTA REZERVOR 60 LITRI CONDUCTE GURA DE UMPLERE ARE 2 PLAMANI UNU DE CARBURATIE UNU DE INJECTIE SUPORTU DIN PORBAGAJ CINGILE DE PRINDERE
ALTERNATOR NOU
INJECTIA COMPLECTA DE DACIE GALERIE CU SONDA LANDA INJECTOR RELEE CALCULATOR MUFE BOBINA DE INDUCTIE CU FISE BOSCH
LAMPI DE SPATE LAMPA COMPLECTA
OGLINZI STANGA DREAPTA CU REGLAJ DIN INTERIOR





INSTALATIA GPL 250 RON
INJECTIA 200 RON
ALTERNATORU 80 RON
LAMPILE SPATE 30 RON AMAN2
OGLINZILE 20 RON

OFERTA SPECIALA DACA LOATI INJECTIA SI INSTALATIA GPL LE LAS LA 350 RON AMAN2 AU FOST PE O DACIE 1410 ANU DE FABRICATIE 2000


MA PUTETI GASI LA NUMARUL DE TEL 0763302871 SAU LA ID DE MESS ALEXANDRU_ALEXANDRU15

7 Jan 2012, 12:36:
NU AM POZE CU ELE
Lde 2100
Salut,se poate o poza cu lampile spate?Le iau eu de sunt in stare buna.De unde esti?instalatia gpl ce marca este?
B55WZV
salut nu stiu ce marca e instalatia gpl rezervoru e de 60 de litri suportu de prindere in porbagaj cingile care rin butelia gura de umplere 2 plamani furtunele de apa de la motor 2 butoane din interior care o treci dupe benzina pe gaz si lampile sunt bune nu sunt sparte etc


7 Jan 2012, 22:02:
DACA E SUNAMA LA NUMARU DE MAI SUS SI NE AUZIM LA TEL

8 Jan 2012, 16:03:
up!!
B55WZV
up!!
s(p)am
Pentru vaporizatoarele de GPL daca poti sa imi spui marca si codul.

12 Jan 2012, 02:46:
Pentru vaporizatoarele de GPL daca poti sa imi spui marca si codul.
ghitza
User serios,recomand smile.gif
ab05mlw
buna, poti sa pui o poza cu plamanul pentru carburatie si cu butelia, ma intereseaza data fabricatiei si daca este completa! daca este completa o cumpar. eu.
B55WZV
nu am cu ce sa le fac poze instalatia gpl este complecta cum a fost pe masina ai lipseste conducta care vine din butelie in electrovalva atata restu e complecta

22 Jan 2012, 00:26:
instalatia gpl sa vandut mai am calculatoru de injectie bobina care vine pe chiuloasa cu fisele alternatoru si lampile pe spate


22 Jan 2012, 21:50:
up!!
radu m
injectia este completa?care este ultimul pret?
B55WZV
up!!

24 Jan 2012, 03:17:
la injectie mai lipseste corpu clapeta
restu 1 mil adika calculator galerie filtru de aer mufele bobina dupe chiuloasa cu fisele(fisele sunt bosh) releele cam atata 1 mil toate
B55WZV
up!!
B55WZV
mai am alternatoru care este nou 70 ron
si lampile de spate 20 ron aman2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.