Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Haion Dacia Nova GT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
deejay_frezzy
salut si la multi ani ... a trecut 2011 si eu inca nu am facut rost de un haion pentru masinuta mea si trebuie sa gasesc urgent , ca ITp-ul bate la usa:D deci cumpar haion de dacia nova acela cu luneta bombata;) nu conteaza culoarea wink.gif ast raspuns de la voi.ms anticipat
sorin1983
ca o idee... nu se potriveste celalalt?
deejay_frezzy
poi celalalt am acum pus, dar are un luft prea mare si se vede urat:(...deci are cvna?

9 Jan 2012, 07:58:
up
deejay_frezzy
up
aur
[quote=deejay_frezzy,8 Jan 2012, 14:35]poi celalalt am acum pus, dar are un luft prea mare si se vede urat:(...deci are cvna?



la ce luft te referi?
deejay_frezzy
e distanta intre stopuri si haion...intra si frigul pe acolo:(( up in continuare
deejay_frezzy
sus

12 Jan 2012, 11:11:
chiar nu are nimeni un haion de vanzare? sad.gif(
gerard dacia
dute la rabla si gasesti,la noi in oradea am vazut cand am fost vreo 4buc sunt si te intelegi cu aia acolo de o bere biggrin.gif
deejay_frezzy
in bucuresti si ilfov nu am gasit:( o sa mai caut dar poate gasesc si aici ...ms oricum pt sfat...UP
deejay_frezzy
up
deejay_frezzy
up
aur
incearca sa vorbest cu user-ul madmario, am discutat cu el, cred ca te poate ajuta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.