Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A MURIT ,,TATAIEDACIOTUL"...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
Banu1974
Pentru cei care veneau ,si mai vin,la ,,carol",la intalnirile de vineri seara si pentru multi de pe acest forum carora le dadea mereu un sfat ,este o mare pierdere.inmormantarea va avea loc maine in jurul orei 11 la cimitirul Cernica.DUMNEZEU SA-L IERTE!!!In continuare cateva imagini cu cel care a fost,,NEA DAN",S-AU TATATE....
D-FENS
Din poze vad ca nu era in varsta.
Dumnezeu sa-l odihneasca.
Ralphy
Dumnezeu sa-l ierte. Am avut placerea sa il cunosc si eu acum doi ani cand a avut loc intalnirea Dacia Club la Cumpana....un om extraordinar...
Banu1974
Asa este...pozele sunt de la Cumpana.
Lostboy
Să-i fie țărâna ușoară!
corbex
Odihneasca-se in pace!
Manuel
Dumnezeu sa-l ierte!
iulian'71
Dumnezeu sa-l ierte! Pacat ca s-a dus destul de tanar, dar asta e viata ca atatea zile a avut de trait.
vallyyy
Dumnezeu sa-l ierte !
Razvione
Dumnezeu sa-l ierte!
puiu82
Dumnezeu sa-l ierte!
dorul3t
dumnezeu sa-l ierte ! sad.gif
dandee
Dumnezeu sa-l ierte!!
mih95
Dumnezeu sa-l ierte!
marksman
Odihneasca-se in pace!
maho
Odihneascã-se in pace...
AMZ
Dumnezeu sa-l ierte!
george_scala_2004
Condoleante familiei indurerate ! DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA ! FIE-I TARINA USOARA !
ag02cws
Nu-mi vine sa cred! sad.gif Un om mereu vesel... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
vioar
Odihneasca-se in pace!
Victoras2001
Nu l-am cunoscut dar ii mai citeam posturile. Mi-era simpatic. Chiar nu-mi vine sa cred. sad.gif
Odihneasca-se-n pace.
Razvan_Ionut
Dumnezeu sa-l ierte! Nu l-am cunoscut decat de cateva ori cand a venit la carol anul trecut ... era un om super de treaba sad.gif
and_rei
pfoaa deci nu mi vine sa cred :|.era sufletul intalnirilor sad.gif.acum 2 ani cand veneam la carol mereu ne facea sa radem sad.gif.Dumnezeu sa te ierte nea Dane sad.gif
anecula_08
Nu pot sa cred plange.gif Dumnezeu sa te ierte nea Dane, condoleante familiei. Cine mai vine la Carol cu tigara aia jmechera? sad.gif
kum
Dumnezeu sa-l odihneasca! sad.gif
eugeniuz2004
Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace!
vis-a-vis
Fie-i tarana usoara...
Altis
Dumnezeu sa-l odihneasca!
bion
Acu` priveste de altundeva DC. Pacat ca nu poate sa mai posteze...
Squirrel
Dumnezeu să îl ierte și să-l odihnească în pace!
claudiu.manda
Odihneasca-se in pace!
dan supernova
Dumnezeu sa-l odihneasca .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.