Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Kia Magentis 2.0 CRDI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristi_mag
Am mai avut anuntul dar a fost inchis. Deci

se vinde Kia Magentis cu urmatoarele detalii :

An fabricatie 2007, inmatriculata in 03.2008
Motor 2.0 crdi - 140 cp
Dotari : ABS, ESP, 6 x airbag, scaune incalzite, servodirectie, mp3, senzori ploaie, lumina, cotiera, scaun reglabil, volan reglabil, geamuri electrice, oglinzi etc

Km 135.000

Sunt al 2-lea proprietar ( sotia ) , am cumparat masina de la BCR. Am schimbat urmatoarele : tot ce tine de franare, 4 discuri, toate placutele intrucat erau ruginite de la stat. Revizie completa ( ulei, toate filtrele, completari de antigel si ce o mai fi fost ) . Acum 3 luna am schimbat si distributia. Bateria este noua, rombat premiere cu garantie .

Masina a fost cumparata pentru folosinta personala insa sotia nu se poate obisnui cu gabaritul ei in oras. A reusit in 3 luni sa o zgarie de 2 ori. Zgarieturile sunt superficiale fara infundat de tabla. Drept urmare cea mai potrivita decizie este vanzarea.

Functioneaza absolut ireprosabil, consumul urban este intr 7 si 8,5, extraurban de 6 insa am mers putin. Masina vine si cu rovinieta valabila inca vre-o 7 luni.

Pret negociabil 6400 euro. Posibil si unele variante cu masini mici sau logan. Obligatoriu peste 2007 , nu vreau sa platesc taxa noua.

Poze : user posted imageuser posted imageuser posted image




MDD
Va ofer la schimb cu diferenta un Suzuki Swift 08.2006 , inmatriculat Ro.2009 cu istoricul complet cand reusim sa ne contactam. (daca postati si un nr. de tel .)
cristi_mag
scuze, am uitat de numar - 0769042763
vorbim maine, seara buna
adrian.paul
Poze interior?
cristi_mag
Interior :

user posted imageuser posted image


cristi_mag
valabil in continuare, accept schimb cu masini mici de preferat in 4 usi
adrian.paul
Salut, ai idee ce model de echipare este?
cristi_mag
nu stiu cel nivel. Nu este cel mai dotat, n-are piele,jante....

16 Jan 2012, 01:00:
nu pot raspunde pe pm datorita numarului de postari.
pt cel cu oferta de ignis si liana, rugamintea ar fi de ceva link-uri cu masina. Aici sau pm. Va rog la fel si pe viitor. Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.