Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
COSMIN-uau
Am de vanzare un set de jante de logan ph2 6j,et43,15'.jantele nu sunt zgariate,sudate sau lovite,capacele din centru sunt de renault iar pretul este de 900ron.Momentan nu am decat o poza voi reveni cu poze mai detaliate.
Predare personala in pitesti iar pentru cei din tara se trimit prin fan curier
COSMIN-uau
up
COSMIN-uau
up
lucianm
POZE !
jelly
Poze cu fiecare janta .
COSMIN-uau
si poze
lucianm
daca zici ca sunt de logan, sigur au ET43 si nu 50?
slider2
s-ar putea ca jantele sa fie de clio (mai ales tinand cont de capacul inscriptionat renault), pe acest model facandu-si prima oara aparitia, si de aici diferenta de et.
COSMIN-uau
masina este luata diirect din uzina si asa a venit cu ele,este inca in garantie.
lucianm
deci au ET50.

bafta la vazare.
slider2
QUOTE(AG-20-UAU @ 22 Jan 2012, 11:58)
masina este luata diirect din uzina si asa a venit cu ele,este inca in garantie.
*



si atunci de ce au capace inscriptionate renault??
barcelona
Pai pe Logan nu scrie si Renault,de aia are.
slider2
jantele sunt branduite cu renault doar acolo unde intreaga masina este vanduta sub acest brand, unde se vinde ca dacia trebuie sa scrie peste tot dacia.
ceea ce zici tu ar insemna ca pe jantele skoda sau seat sa scrie vw.
COSMIN-uau
stii de ce scrie pentru ca si tu daca erai cine stie ce director mare pe acolo cand ei o masina pentru tine pui ce vrei si ce crezi ca iti place mai bine,sper sa intelegi ce am vrut sa zik.
slider2
tu chiar vrei sa credem ca un ditai directorul a tinut el mortis sa-si puna pe loganul lui capace pe care scrie renault?? tinand cont ca astea se gasesc la second hand cu 50 ron setul. sa zicem ca este asa, atunci de ce nu a pus peste tot pe masina sigla renault?? era foarte usor sa faca asta. sau nu-l deranja ca pe masina scrie dacia iar pe jante renault?? eu nu vad o logica in a avea scris doar pe jante renault si nici in a schimba niste logo pe masina, mai bine cerea niste chestii care la noi nu se ofera gen cutia de viteze automata.

iar daca eram eu ditai directorul ma interesa ca masina pe care o luam eu sa fie lucrata bine, ma durea fix undeva daca scria dacia sau renault pe jante.
problema nu este ce scrie pe capac ci daca jantele cu totul sunt diferite. daca sunt jante dacia cu capace branduite renault nu este nici o problema, daca sunt renault pe bune atunci sunt un pic diferite la dimensiuni.

interesat de ele as cam fi si eu dar nu am momentan banii, trebuie sa mai astept. asa ar fi bine daca o sa le mai ai cand o sa dau eu de banet pentru ca ele arata bine, atata tot ca ar fi bine de stiut dimensiunile exacte, respectiv daca sunt de clio sau de logan. poate directorul asta de care zici tu a cerut jante cu totul de clio (inca se mai comercializeaza pe clio campus modelul asta de jante), sau poate pur si simplu n-au mai avut capace branduite dacia si au pus ce le-a venit la mana dar mi-e greu sa cred.
COSMIN-uau
jantele s-au dat multumesc dacia club
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.