Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dezmembrez renault 21
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
e36-328i
dezmembrez renault 21 in stare buna de functionare sau il vand intreg la doar 800e inscris
tel 0769250691
AN 1990,MOTOR 2000 CC,INTERIOR REFACUT,ANCALTAT DE IARNA MOTORUL TREBUIE REGLAT DE UN MESERIAS,MOTORUL ESTE AN 1993
motorul original al masini 1.7 dar incomplet nu are vibrochen-nul+un haion cu luneta cu tot si usa stanga spate cu tot cu geam.
Cobra-rx8
semnalizatoarele fata si prelungirea la capota mai sunt,si la ce pret??
e36-328i
250 ron prelungirea si semnalele
Cristi1980
jantele de tabla la ce bani?
cat e gaura de centrare la janta
e36-328i
jantele sunt pe 14 dar am decat 2,si gaura de centrare a fost mai mik decat trb si am pilit din ele,cred k sunt de cielo
s(p)am
Daca motorul de 1,7 era pe carb si mai ai modulul de aprindere, fa-i un pret.


25 Jan 2012, 12:57:
Daca motorul de 1,7 era pe carb si mai ai modulul de aprindere, fa-i un pret.
e36-328i
nu mai am asa ceva
XtreZz
salut,bidonasul pentru lichid de servodirectie cu cat il dai ?
e36-328i
50lei in perfecta stare



29 Jan 2012, 13:07:
PRET NOU 500e toata masina
e36-328i
am ambele butoane la 30 lei dar nu stiu care e admisia de aer la aceaata masina,imi poti arat in poza care este si vb
nu pot trimite pm
turbodxman
Daca acel capac de plastic negru, triunghiular, de la chederul geamurilor de la portiera stanga spate nu e fisurat si dupa deontare mai are inca picioarele de fixare intacte astept o fotografie si un pret.
Ms.
e36-328i
am sa ma uit maine si te anunt
stejar
daca ai motorul pe 2.0 pe ea fa mi si me nishte poze la tampoanele de la motor si la suportii plus tampoanele de la cutie.ms mult:P.si fa un pret per total. da mi un pm cand ai un raspuns ptr mine.spor la dezmembrat
vladut88
etrieri fata mai sunt
e36-328i
masina este ink intreaga la 500e si inscrisa
deocamdata nu pot umbla la ea k e zapada mai mare decat ea,cand am sa pot umbla va anunt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.