Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Statii CB si Amplificatoare CB (second)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andreiu21
Vand urmatoarele statii cb si amplificatoare:

- Statie CB Midland Alan 48 Plus, dotata cu microfon cu preamplificare, putere emisie 4W (la cerere se poate ridica la 7W), 40 canale FM si 12 AM, deferite funcii precum PA, ANL, scanare de canale (mai multe detalii gasiti pe net).
Pret: 250 LEI - Transport prin Posta Romana inclus.
Poza reala:
user posted image



- Statie CB President PC40, dotata cu microfon dinamic original President, putere de emisie 4W, 40 canale FM si 12 AM, de asemenea are functii PA si ANL.
Pret: 250 LEI - Transport prin Posta Romana inclus.
Poza reala:(amplificatorul de pe ea se vinde separat, vezi detalii mai jos)
user posted image



- Amplificator CB de emisie PAN Power Top 120, putere de emisie 40W AM-FM si 60W SSB, unul din lucrurile pozitive la acest amplificator, pe langa faptul ca mareste raza de actiune a statiei dumneavoastra, are un consum de curent redus, datorita faptului ca are o pereche de tranzistori finali 2SC1969 care consuma mult mai putin decat un echivalent de tip MOS-FET, scotand un randament consum-putere de emisie mult mai bun.
Pret: 150 LEI - Transport prin Posta Romana inclus.
Se poate vedea in poza de mai sus.



- Amplificator CB de emisie RM Italy - KL35, putere de emisie 25W, singura problema este ca nu am la el capacul de pe spate (vezi poze mai jos), dar se poate acoperi cu o bucata de tabla, plastic sau chiar carton (in mod normal trebuia sa aiba un capac de plastic).
Pret: 100 LEI - Transport prin Posta Romana inclus.
Poze reale:
user posted image

user posted image


__________________________________________
Contact:
Tel.: 0723.829.610
eMail: pop_andreiu21@yahoo.com
__________________________________________

Pentru alte detalii privitoare la produse nu ezitati sa ma contactati!
In cazul in care cumparati mai multe produse, preturile se pot negocia usor!
andreiu21
Adaug:
- Doua statii identice Team Memory 5002, impecabile atat estetic cat si functional, dotate cu microfoane originale Team, putere emisie 4W, 40 canale FM si 12 AM, functii precum NB si SCAN, 5 taste pe care se pot memora canale, etc.
Pun o singura poza pentru ca sunt identice, uneia dintre ele ii lipseste doar capacelul de la semireglabilul RF-G (oricum acela trebuie sa stea la maxim mereu si se poate impinge cu degetul si fara capac) de asemenea lipsesc capacelele de la butoanele NB si DIM, dar se pot schima intre ele dupa preferinta..
Pret: 220lei/bucata - Transport prin Posta Romana inclus.
Poza reala:
user posted image
alex_DNK
salutare! un amplificator mai ieftin?
andreiu21
Salut,
Ti-l pot lasa pe cel de 25W la un pret mai bun... iti trimit un PM.
andreiu21
President PC40, una bucata Team Memory 5002 si amplificatorul PAN Power Top 120 au plecat spre Craiova.
Restul valabile!
Dan P
Coletul a ajuns cu bine la Craiova. coolspeak.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.