Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sticker solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
edy99
am si eu o solenza scala, si pe usa din dreapta nu mai am stickerul ala cu scala. stie cineva unde se poate face unu? nu imi trebuie mai multe ca nu am ce face cu ele. dupa cate am vazut la cel din stanga e in relief. ma poate ajuta careva?
mcr_razvy
si eu am schimbat stickerele si le am de aici de pe forul si iti poate face cu ce vrei tu, uite lincu http://www.daciaclub.ro/-VAND-Vand-autocol...ml#entry3251621
edy99
mc. am vb parca o data cu acea persoana. problema e ca nu face doar un exemplar si costa mult cu tot cu transport. daca ar fii mai multi ar fi mai rentabil
Maskatu
Si cam cat ai vrea sa coste ca sa fie "rentabil"? Si ieftin si bun nu prea se poate. Daca esti din buc. mergi prin vitan. Aveau pe acolo stickere de genul.
edy99
din constanta sunt.
mai am o masina, acum e trasa pe dreapta. dar cand o foloseam gaseam anumite piese, fie ca aveam nevoie de ele, fie ca vroiam sa imbunatatesc masina, cum e in cazul asta cu stickerul, si aproape de fiecare data ma costa transportul aproape de 2 ori cat faceau piesele. din pacate la magazinele de piese nu gasesc astfel de lucruri. cel mai probabil ma voi axa pe vre-o imprimerie-tipografie de aici sa imi faca un stick de asta
gabyu
cauti poza cu scrisul respectiv la scala normala... te duci la orice pim si il scoti pe autocolant transparent, il decupezi cum poti tu mai bine si gata ... toata operatiunea te va ajunge maxim 3 lei
Iulikk
Bre, edy99, cand mai fac comanda de stickere daciaclub, o sa te anunt. Sau mai bine, da-mi pe PM idul tau de mess... si te anunt cand fac comanda. Nu cred ca e graba, nu? Adica masina merge bine mersi si fara autocolantele alea tongue.gif .

Eu mi-as pune pe hayon, in loc de Solenza, un autocolant pe care sa scrie "Recycled Ferrari" icon_mrgreen.gif .
edy99
ok. mc. atunci inainte sa faci comanda sa imi zici si mie te tog
Iulikk
In jur de 12-13 martie cred ca voi face comanda.
danvaly14
Am si io o solenza si vreau sai pun cauciucuri (de vara) pe fata de 165/70/14 si 165/65/14 spate imi puteti spune si mie daca e bine daca o sa am vreo problema si care e diferenta . Sau sai pun tot 165/70/14 si pe spate . Am cautat raspunsuri si nu prea am gasit la ce am vrut eu va ultumesc mult.
anecula_08
165/65/14 si pe fata si pe spate.

Acel sticker se gaseste si la reprezentanta.
edy99
am fost la cineva care face stikere si imprimari pe tricouri si nu a reusit sa gaseasca modelul de scris cu, care scrie solenza. daca ma poate ajuta cineva sa imi spuna ce model de scris e, sau un stiker scanat. am cautat prin reprezentante si nu am gasit decat de confort si rapsodie.
imi trebuie modelul scala
cristianrobert
salut eu am luat stickerele respective pe comanda la service dacia si costa 3 lei bucata.
edy99
aici la ct nu aduc asa ceva. poti sa te interesezi daca mai aduc acolo la tine?
Iulikk
Da un mail la vocea clientului. Asa mi-au spus si mie cand am vrut sa cumpar o janta, iar dupa un mail la vocea clientului m-au sunat ei sa imi spuna ca au gasit janta.
edy99
am dat si mi-au trimis lista cu toate sucursale lor din tara. doar nu oi fii prost sa sun de nebun. probabil pt o janta merita osteneala lor, dar pt un stiker nu
Danny20
daca mai ai nevoie spune-mi si iti aduc eu original
edy99
da. da-mi te rog detalii in privat. mc
Danny20
scuze, am fost in concediu . Vezi ce iti trebuie mai exact
link: http://www.jetScreenshot.com/demo/20120806-e81-67kb.jpg





<span class='edit'>6 Aug 2012, 14:47:</span>
6 lei - monograma "SCALA"
edy99
si unde se poate face aceasta monograma?
Danny20
de unde esti?
edy99
constanta
Danny20
ok, maine fac info la furnizor si te anunt exact cand ajunge si de unde poti sa-l ridici din CT, ok? O bucata iti trebuie???
edy99
ok, merci mult de tot. daca tot e sa cumpar, le cumpar pe amandoua sa nu am pe viitor probleme cu celalalt. astept raspuns de la tine
Danny20
astept raspuns de la furnizor, revin si te anunt pana la 17.30 sper....
http://www.jetScreenshot.com/demo/20120814-pug-66kb.jpg
Maskatu
Pentru discutii messengeriste aveti la dispozitie mesajele PRIVATE.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.