Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] proiector ceata Renault (Laguna, Clio)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Schmidt
A fost achizitionat de la un centru de dezmembrari dar masina (Renault Laguna) s-a vandut inainte sa apuc sa-l montez. smile.gif
Pe cutie scrie ca e pentru Renault Clio dar se potriveste si la Laguna.

Vine si cu un bec Osram H11. Mai jos am atasat 3 fotografii cu proiectorul.


Pret: 100 lei


Steve From Oradea
Salut! De unde esti? Eu am nevoie exact de un proiector pe partea dreapta, dar la un pret mult mai convenabil.
Schmidt
Salut. Eu sunt din Iasi.
Pret mai convenabil de atat nu cred ca se poate. Numai becul e 30-40 lei.
Steve From Oradea
Fara bec costa nou nout 100 RON. Eu de exemplu nu am nevoie de bec si cum ai spus si Tu produsul a fost cumparat de la un centru de dezmembrari, deci asta inseamna ca produsul este folosit, sau gresesc?
Schmidt
Cel la 100 lei e altfel decat ce am eu. Este luat din dezmembrari, nu garantez ca e nou pentru ca are ceva praf pe spate. Dar nici n-ai zice ca e folosit.

Ti-as fi lasat mesaj privat dar nu pot, din cate vad. Daca-l dau fara bec, nu am ce face apoi cu becul.
Steve From Oradea
Ti-am trimis oferta mea prin PM, daca cumva nu poti sa dai la pret mai bun la altcineva si vrei sa vinzi, anunta-ma!
Numai bine wink.gif
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Steve From Oradea
UP!

Oferta mea inca e valabil.
Schmidt
Merci de up, Steve.
Am mai primit o ofertă pe PM dar nu înțeleg, nu am destule postări ca să-i răspund omului. Vedem cum decurge, Steve și discutăm.
Schmidt
up
Schmidt
up
Steve From Oradea
UP! Oferta mea inca valabila!
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
up
Schmidt
S-a dat.

Se poate inchide, multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.