Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Safrane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Reno95
Vand Renaul Safrane fabricatie 1995, motor 2.0 benzina dublu climatronic la cerere se pot aduce scaunele din piele, eu le-am dat jos de pe masina , istoricul de probleme se poate gasi pe forum aici insa cu toate cele ce sunt postate pot spune ce masina este extraordinara o am de circa 4 ani si in acest timp investitiile in ea au fost minime. Este o masina de familie de mers drumuri lungi fara dureri de spate sau de fund. Pretul este de 2200 de euro negociabil deci astept oferte. Sper sa le gasesc la ambele un proprietar de pe forum de aici care sa aprecieze fie marca Renault fie Dacia.
dacia_amg
Mai multe detalii? Eventual un link catre topicul unde ai zis ca se regasesc informatii?
Reno95

Mai multe informatii se pot gasi pe Id-ul meu la topic-uri deschise acolo se pot vedea ce probleme am avut cu masina si cum se rezolva, in rest alte informatii daca poti fi mai explicit iti pot oferi cu placere.
dacia_amg
Ma refeream in primul rand la motor, cutie, dotari.
Reno95
Pai motorul este 1995 cmc benzina, cutia 5+1, 107 cai putere, dublu climatronic geamuri electrice fata, oglinzi electrice posibilitate de a pune scaune electrice din piele sunt de acord sa mergem sa verificam masina la un service si chiar la un tester pentru ca se poate, cam atat, a si are 198 de mii de km am schimbat uleiul acum 700 de km cred are asigurare valabila cam atat

putem vorbii si la telefon 0753808982
Reno95
up astept oferte excl.gif
Reno95
up
Reno95
up
Reno95
up deschis la negociere, oferte
Reno95
up
Reno95
up
cmandrei
Redeschis la cerere.
Reno95
pret nou 2000 euro negociabil la fata locului
Reno95
up astept oferte

24 Aug 2012, 20:47:
schimb si cu neinmatriculate plus diferenta
Reno95
UREGENTTTT SI MULT NEGOCIABIL
Reno95
up
Reno95
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.