Renault Laguna 2, 1.9 DCi, anul 2004, A.B.S. + A.F.U., E.S.P., Airbag-uri frontale adaptabile pentru șofer și pasager ( cu posibilitatea dezactivării airbag-ului pasager), Airbag-uri laterale, Bancheta cu spătar rabatabil și fracționabil 1/3-2/3, Centuri față cu reglare pe înălțime, cu dublă pretensionare și limitator de efort integrat, Consola centrală cu spațiu de depozitare sub cotieră, Cotiera spate cu 2 spații de depozitare pentru pahare, Deschiderea automată a ușilor și pedala frână retractabilă în caz de șoc, Geamuri electrice față și spate cu sistem anti-prindere; geamuri și parbriz cu tentă, Imobilizator electronic codat, C.A.R. (Inchiderea automată a ușilor, portbagajului și a trapei pentru carburant la demaraj), Închidere centralizată și demaraj cu card, Kit fumători, Proiectoare ceata, SBR (Seat Belt Reminder) atenționarea în caz de necuplare a centurii șofer și pasager, Scaun șofer cu reglare manuală pe înălțime/longitudinal/înclinare/lombar și scaun pasager cu reglare manuală, Spatii de depozitare în ușile din față și din spate și spațiu de depozitare pentru ochelari pe partea șoferului, Tetiere reglabile pe înălțime, Volan îmbrăcat în piele, reglabil pe înălțime și în profunzime, Senzor de lumina si de ploaie, Tempomat (Dispozitiv pentru reglarea automata a vitezei) si limitator de viteza, Perdelute laterale spate, Torpedou refrigorific, Oglinziile laterale incalzite, GPS mono-crom (pentru cei interesati se poate pune foarte usor sistemul GPS color, pentru ca masina are cablajele facute din fabrica, numai ca trebuie pus DVD-ul si ecranul color al GPS-ului).

Masina are 230,000 km, sunt al 2-lea proprietar, accept orice test, are parbrizul crapat, lipseste stergatorul de la luneta, geamul stanga fata este blocat si necesita un polish, casetofonul original il am blocat si nu stiu codul, am instalat un alt radio-CD, unul din injectoare este putin infundat si daca nu merg cu masina putin turata tremura motorul. Am schimbat capete de bara, bare antiruliu, arcuri si telescoape noi pe spate si telescoape noi pe fata + platouri. Masina se poate vedea in Bucuresti

O dau pentru ca intetionez sa plec din tara si am nevoie de bani.

PRET: 3800 NEGOCIABIL

0749.574.098