Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] O janta matiz.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nastrut
Salutare tuturor,

Doresc sa cumpar o janta de Matiz pe R13. Nu am pretentia ca janta sa fie noua deoarece va fi pentru roata de rezerva dar nu vreau sa fie indoita sau sudata. Locuiesc in sector 4.
Contact: 0741064146 sau PM.
mrkiry
Salut!Nu iti las pm,pentru ca oricum tu nu imi poti raspunde tot prin pm.Am niste jante cu stema daewoo pe ele.Poti veni sa le vezi in sectorul 5,Sos.Giurgiului-Luica.
nastrut
Salut, imi cer scuze ca raspund atat de tarziu dar nu am primit nici o notificare precum ca am primit un raspuns la acest subiect. Imi poti da o adresa exacta si un nr de telefon? Imi poti spune si un pret ? Mersi frumos. Numai bine.
mrkiry
Salut!0761657044,Florin.Nu stiu sigur daca sunt de Matiz,sunt ale varului meu.Avea 2 bucati..Suna-l si tu si vezi ce si cum,daca le mai are,daca nu.Bafta!
nastrut
Se pare ca jantele colegului nu sunt de Matiz...deci anuntul este in continuare VALABIL.
barcelona
Jantele de Matiz sunt 4x114.4 din cate imi amintesc.
nastrut
114,3 mai exact.
BZN
QUOTE(nastrut @ 16 Feb 2012, 20:09)
Se pare ca jantele colegului nu sunt de Matiz...deci anuntul este in continuare VALABIL.
*


Da' pentru ce? Poate pt Tico... ma cam bate gandu' sa cumpar asa ceva. smile.gif
ssandulescu
Salut am janta tabla matiz 110 lei cu tva produs nou tel 0747.394.360
BZN
Pentru Tico n-ai?
ssandulescu
verific si iti dau maine raspuns am vandut anvelope all season la 160 lei buc
nastrut
Imi pare rau dar nu sunt dispus sa achizitionez o janta noua pentru roata de rezerva, vreau ceva mai ieftin. Multumesc pentru oferta
barcelona
Nastrut,tu trebuia sa spui de la inceput ca sunt 114,3 ca sa stie oamenii despre ce e vorba.Eu am gresit un 4 in loc de 3 pt ca nu am Matiz sa stiu exact.BZN, Tico are aceeasi dimensiune.
EUGEN2008
tico e pe 12 ! opreste-te pe la vreo vulcanizare , eu am gasit la 50 lei , cu ceva indoituri dar isi face treaba tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.