Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VAND LAMPA ADAPTABILA LA TORPEDO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
male
asa cum spune si titlul vand lampa care se poate adapta foarte usor pentru torpedo, fara fire fara batai de cap , ideal pentru cei care nu au asa ceva din fabrica si nu se impaca cu instalatiile electrice, cu trasul firelor etc.
se poate adapta pentru mai toate tipurile de masini(pentru LOGAN ESTE VERIFICAT )
la mine functioneaza si sunt foarte multumit.montajul a durat 2 minute si nu a necesitat nici un fir smile.gif
pachetul este este acatuit din lampa si intrerupatorul electromagnetic care intrerupe contactul electric cu ajutorul undelor electromagnetice , doar prin apropierea de lampa propriuzisa.
lampa se monteaza in torpedo la marginea dinspre usa iar intrerupatorul(magnetul) se monteaza pe usa astfel incat la inchidere sa fie in apropierea lampii, pe care o va inchide.
lampa este dotata cu leduri (alb rece ) si functioneaza cu baterii(incluse in pachet).
atat lampa cat si intrerupatorul au pe spate banda dublu adeziva care fac facila montarea.

pretul 35 lei + taxe postale
atasez poze dedesubt .am si un film dar nu stiu sa-l incarc
"Am citit regulamentul si sunt de acord cu el"



11 Feb 2012, 19:43:
alta poza
dan condrea
Sall.
de unde esti ???
male
din braila
valabil in continuare!
male
valabil!!!
male
valabil!
male
valabil
male
valabil smile.gif
male
valabil smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.