Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Volvo 440 1.8 Benzina 1000Euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
accxdru
Vand Volvo 440 Gle model Sportline, motor 1.8 benzina 90Cp, fabricat in 1992, kilometrii in jur de 220.000.Casetofon Sony Xplod cu iesire separata si reglaje pentru subwoofer.Masina are din fabrica geamuri electrice fata, trapa bipozitionala, servodirectie, servofrana.
Masina o detin de 2 ani si nu am avut probleme cu ea de genul sa ma lase in drum. Ulei, filtru aer, filtru ulei schimbate de 2500Km.Scaun sofer Recaro, oglinzi OMP,evacuare refacuta cap-coada,marita + toba finala Borla ProXs cu tips inox.Cauciucuri SH cumparate in noiembrie 2011 toate 4,masina are jentiile indreptate, centrate, echilibrate ii mai trebuie facut unghiul de fuga.Mai dau cadou si cauciucurile vechi care ar mai merge o vara.Masina inscrisa pe numele meu, se poate scoate oricand certificat fiscal.
Pret 1000 Euro negociabil.
Contact: 0723.46.47.54
Locatie: Bucuresti,Sector 1
accxdru
Bump!
Markos
Spatarul de la scaunul soferului a cedat, sau asa mergi tu cu el?
DannyY
1000 Euro e cu sau fara TVA?
Masina pare OK, spatarul de care zice coforumistul e sustinut de cablurile din poza, deci nu cred ca prezinta vreun pericol.
Cauciucurile SH cumparate in noiembrie 2011 cand au fost fabricate?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.